Zboczeniec prześladuje dziewczyny w autobusach. Onanizuje się na ich oczach. Mamy nagranie

11

Otrzymujemy niepokojące zgłoszenia dotyczące mężczyzny, który onanizuje się w autobusach, obserwując przy tym młode kobiety.

Pogłoski na temat zboczeńca docierają do naszej redakcji od pewnego czasu. Jedna z naszych czytelniczek, która ma już dość całej sytuacji, zdobyła się na odwagę i nagrała poczynania młodego mężczyzny. Na filmie widać, jak rozparty na siedzeniu wykonuje posuwiste ruchy ręką w okolicy krocza.

Nagranie zostało wykonane dzisiaj w autobusie PKS na trasie z Koźla do Ujazdu. Być może ten sam mężczyzna był niedawno widziany także w autobusie miejskim. Jego zdjęcie pojawiło się w internecie.

– Mam nadzieję, że ta osoba, czytając artykuł, zaprzestanie tej czynności w miejscach publicznych – nasza czytelniczka tłumaczy powody, dla których zdecydowała się na udostępnienie nagrania.

W dniu jutrzejszym skontaktujemy się z policją, aby zapytać, czy w ostatnim czasie miała zgłoszenia dotyczące tego rodzaju incydentów w autobusach oraz czy mężczyzna jest jej znany.

[UWAGA, NIEKTÓRE OSOBY MOGĄ ODEBRAĆ NAGRANIE JAKO OBSCENICZNE (18+)]

11 KOMENTARZE

  1. Jak zaginie kobieta to nie wiadomo nawet czy ma 38 czy 48 lat, a jak facet wali konia w autobusie to nawet nagrania potraficie wrzucać…

  2. Co to za dyskryminacja? Jak możecie go tak szykanować?! Zrobił komuś krzywdę? Zranił kogoś? NIE! On tylko masował sobie pewnie intymne okolice swojego ciała – jego ciało, jego ręka, jego wola. Zazdrościcie mu jego odwagi do życia w zgodzie z samym sobą, powinniście go zaakceptować i docenić jego wewnętrzne piękno. Myślę że jutro powinniśmy wszyscy w geście solidarności z tym prześladowanym biedakiem i sprzeciwu przeciwko izolacji społecznej mniejszości onanizować się w miejskich autobusach! Proponuję aby wszyscy pasażerowie wsadzili jutro dłonie w spodnie równo o 12:00! To byłby piękny manifest poparcia. Wolność! Równość! De-Mo-Kra-Cja!!!!111!!

  3. Po prostu przeprowadzał remanent nielegalnych lokatorów, które w takich miejscach niekiedy przebywają.A że to małe stworzonka są, więc ruchy rączek mogły sugerować nieobeznanym w temacie inne czynności.

Skomentuj