Zawodniczki Lewady Zakrzów będą reprezentować kadrę narodową na Mistrzostwach Europy

1
Fot. Łukasz Kowalski

W miniony weekend w Brnie odbyły się Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu, impreza ta zamykała okres przygotowań do startów w tegorocznych Mistrzostwach Europy w kategoriach młodzieżowych.

Po brawurowych startach i wygranych we wszystkich trzech konkursach w swojej kategorii (CDIP), liderką naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy Juniorów na kucach w Strzegomiu będzie Veronica Pawluk. Z kolei na Mistrzostwach Europy Dzieci w Pilisjaszfalu naszą drużynę poprowadzi Zosia Kaczmarek na Lady Legende, która starty w Brnie zakończyła zwycięstwem w finałowym konkursie Children Individual.

Do drużyny Juniorów na Mistrzostwa Europy w Hartpury powołana została Caroline Pawluk, która w Brnie plasowała się dwukrotnie na miejscu trzecim i raz na miejscu drugim rundy CDIJ. W szerokiej kadrze na ME Hartpury, jest też druga zawodniczka Lewady Taja Zoll na Blacky.

1 KOMENTARZ

 1. BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!👌👌👌👏👏👏

  Chociaż z drugiej strony będzie bardzo niefajnie , jak nasze WSPANIAŁE dziewczyny zdobędą jakieś medale na tych Mistrzostwach Europy 😕😉

  Przecież radni z mniejszości niemieckiej WTEDY wściekną się na MAXA🙄.
  A w ramach protestu PRZECIWKO sukcesom „Lewady” to może NAWET przykują się łańcuchami👍 do przydrożnych latarni 😆
  i rozpoczną jakąś głodówkę protestacyjną 😳

  No! Chyba, że pan Sałacki ogłosi, że klub jeździecki z gminy Polska Cerekiew reprezentuje jakieś inne państwo 🤔 – np BARDZO wspierane i UKOCHANE przez lokalną mniejszość narodową 😎

Skomentuj