Zauważył pianę w rejonie upustu na Odrze w Koźlu. Na miejscu straż pożarna, policja i przedstawiciele WIOŚ

12

W środę straż pożarna, policja oraz przedstawiciele Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska interweniowali w Koźlu po zgłoszeniu od mężczyzny, który zauważył pianę w obrębie upustu do Odry. Strażacy wykluczyli zanieczyszczenie chemiczne w wodzie.

Operator numeru alarmowego około południa odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie upustu na rzece Odrze w rejonie osiedla Koźle Rogi powstały duże ilości piany. Na miejsce skierowano straż pożarną, policję oraz przedstawicieli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Strażacy wspólnie z inspektorami pobrali próbkę piany. Specjalistyczne mierniki wykluczyły obecność zanieczyszczeń i skażenia wody substancjami chemicznymi. Strażacy informują, że powstawanie piany w rejonie jazów i śluz jest naturalnym procesem biologicznym, które nie jest objawem skażenia wody.

12 KOMENTARZE

  1. no niezłą PATIOLA się porobiła po wyskokach rtęciowego Pełowczyka. dobrze, że ktoś szamponu do fontanny nie nalał, bo cały ryneczek by wpieniło

    • Patiola się porobiła w wyniku nieudolnych i spóźnionych działań rządu, oraz niekompetentnych ludzi którymi rządzący obstawili wszelkie możliwe stanowiska.

  2. do nda- głupi komentarz – dla odwrócenia uwagi od winnych zatruwania powietrza w nocy, na Osiedlu Blachownia. Tym powinny się zająć służby ochrony środowiska.

  3. do nda- głupi komentarz, dla odwrócenia uwagi od sprawcy zatruwania w nocy powietrza na Osiedlu Blachownia. Tym powinna się zająć służba ochrony środowiska,

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj