ZARKA Production szykuje nowy film. Poszukiwani są aktorzy, casting już 4 lutego!

8

Młodzi ludzie z grupy filmowej z Kędzierzyna-Koźla ZARKA Production poszukują aktorów do swojego najnowszego dzieła „Banda spod ciemnej gwiazdy”. Casting odbędzie się 4 lutego w domu kultury „Chemik”.

ZARKA Production to młodzi i ambitni ludzie z Kędzierzyna-Koźla, których połączyła pasja do tworzenie filmów. Na swoim koncie mają już takie produkcje jak „Pewnego razu w Rokiczach”, czy „Mamuś”.

Teraz młodzi filmowcy przygotowują się do realizacji kolejnego projektu. „Banda spod ciemnej gwiazdy” to film, którego produkcja odbędzie się w wakacje. Autorzy przedstawią historię trójki zmęczonych codziennością nastolatków, którzy postanawiają zorganizować ryzykowny napad na dom prezesa, gdzie w grę wchodzi ogromna suma gotówki i wątpliwa moralność bohaterów. W trakcie skoku przyjaciele dowiadują się prawdy o sobie, a na powierzchnię wypływają demony z przeszłości.

Casting do filmu odbędzie się 4 lutego w sali wystawowej domu kultury „CHEMIK”, w godzinach 12.00-16.00. Na obsadę czeka 12 ról. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu : zarkaproduction@gmail.com

8 KOMENTARZE

  1. Za naukę się weźcie a nie za pierdoły. Filmowcy się znaleźli qrtka.

  2. ha ha ha…zgraja dzieciaków zmęczonych codziennością :D, lepszego dowcipu dziś nie słyszałem. Teraz to młodym się w głowach przewraca…zero obowiązków, roszczeniowość poziom „dzban” i zero stresów w szkole bo nauczyciel nie może przecież być wymagający…co za czasy nastały…

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj