Zapytali mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, czy już się szczepili. Sonda powiatu. WIDEO

43

Powiat kędzierzyńsko-kozielski zrealizował krótką sondę wśród mieszkańców miasta na temat szczepień przeciw Covid-19.

„Nie ma co czekać, tylko szczepienia mogą nas ustrzec przed poważnym zachorowaniem i dotkliwymi skutkami czwartej fali. Pytaliśmy mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, dlaczego zdecydowali się na szczepienie i co radzą tym, którzy nadal się wahają?” – tłumaczą przedstawiciele powiatu.

Zobaczcie, co odpowiedzieli mieszkańcy:

43 KOMENTARZE

 1. Propaganda!! Wirus został stworzony przez kartel farmaceutyczny, po to aby łupić pieniądze od rządów, skoro prawnie szczepionka ma być testowana kilka lat a ktoś godzi się na experyment medyczny trwajacy pół roku to jzbaczy ze mam popełnić ten sam błąd i iść ta samą droga??przecież ci zaszczepieni kilkoma dawkami wciąż są bezbronni, to gdzie tu logika??

  • Kolejny oderwany od rzeczywistości. Zarazę to na szczęście już oderwali od koryta z ryżym na czele. Zaraza kraj zwijała i likwidowała co się da. Zaraza to by cię sprzedała za granicę. Może potrzebna ci w kraju zielona wyspa bis? Tobie to chyba już wszczepili czipa w miejsce na mózg, bo sadzisz takie bzdety, jakby ci się węzły porobiły na zwojach mózgowych.

 2. Zrobili nam z zycia cyrk. W telewizji lecialy paski o zakazeniach, na wejsciu do sklepow komunikaty : ” tylko w maseczkach”, „tylko iles tam oso na iles metrow”. W sklepach na okraglo slychac bylo troskliwy glos:” szanowny kliencie w trosce o twoje zdrowie…itd.” Pan premier Morawiecki i jego eksperci oczywiscie stoja na stanowisku naszych wybawicieli od strasznej zarazy, panie Boze daj im zdrowie bo na rozum za pozno. Podobny scenariusz w calej Polsce i na swiecie. Wniosek: po prostu nas „wrobili” w pandemie i teraz wrabiaja nas w szczepienia. Zeby bylo smieszniej to te szczepienia nic nie daja, tyle ze gola podatnika z forsy, ktora szerokim strumieniem plynie do producentow szczepionek. Ludzie zacznijcie myslec.

 3. Nie jestem antyszczepionkowcem uważam że kto chce się szczepić to jego wolna wola i nic mi do tego dlaczego najwięcej do powiedzenia mają zaszczepieni czego się boją przecież są uodpornieni.

 4. „Astrom Zenecha”… Mogliście chociaż nauczyć Panią poprawnej wymowy zbawiennej firmy.
  Ile dostaliście za promocję?

 5. Mutacje powstają po szczepieniach , więc winni są zaszczepienie a nie niezaszczepieni . A 3 osoby w filmie zapytane o temat szczepień to żadna sonda .

 6. Nie zrozumcie mnie zle, ale wypowiedzi tych osób świadczą o ich inteligencji. Niestety negatywnie. Wszyscy sie wielce szczepią zeby chronic bliskich. Przecież szczepionka nie chroni przed transmisja wirusa ! Zaszczepienie sie nie chroni Twoich bliskich ! Nie chroni w 100% nawet osobę zaszczepioną jak widać po obecnych statystykach np. w Izraelu. Wiec co oni wygadują ? Po jakie informacje zasięgali podejmując decyzję o szczepieniu się? Chyba tylko informacje TVP !

  • Zacznę od tego mister Rozsądny zmień nick na Głupol. I nie wspominaj o inteligencji bo u ciebie jej brak. Nawet ślimak w twoim ogrodzie jest inteligentniejszy. A zatem twierdzisz że te szczepionki nikogo nie chronią. Skąd czerpiesz te informacje ? Od internautów równie mądrych jak ty ? Może zacznij najpierw czytać informacja sprawdzone i pisane przez rzetelne media lub ludzi związanych z medycyną a dopiero się wypowiadaj.

 7. Rząd to większa zaraza niż covid. To są słowa Andrzeja Dudy z wystąpienia publicznego. Inni politycy też tak mówią. To oni mogą tak mówić. Więc jak was widzą tak o was piszą. Sami na siebie sracie nawzajem, wywalacie se brudy, najlepiej to widać przed wyborami. Wszyscy zostaniecie rozliczeni. Będziecie uciekać w popłochu. My obywatele władzę dajemy i my ją odbieramy. Jeszcze raz będzie ktoś mi tu groził podejmę odpowiednie kroki prawne. Każdego da się znalajść.

  • Dobrze się czujesz, że tak zapytam? Walisz jakimiś inwektywami bez ładu i składu, bredzisz coś o jakichś rozliczeniach, groźbach czy ucieczkach. Proponuję się udać do jakiegoś specjalisty. Może będzie w stanie ci pomóc.

Skomentuj