Zapisy na testy najdroższych rowerów SCOTT na Górze Św. Anny. Cardio-Sport nie zwalnia tempa

0

Aż 40 najlepszych i najdroższych rowerów marki SCOTT będzie do dyspozycji osób, które jako pierwsze zapiszą się na event organizowany przez Cardio-Sport.

– W dniach 8-9 września na Górze Świętej Anny każdy, kto chciałby bezpłatnie przetestować swój wymarzony sprzęt jednej z najlepszych firm rowerowych na świecie, będzie miał do tego jedyną i niepowtarzalną okazję – zaprasza Karol Wołyński właściciel firmy Cardio-Sport.

Specjalnie na ten weekend do Kędzierzyna-Koźla przyjadą przedstawiciele marki SCOTT z rowerami, które uczestnicy sami będą mogli wcześniej wybrać i zarezerwować w sklepie Cardio-Sport. To naprawdę wyjątkowa okazja, aby zobaczyć i przetestować sprzęt, który wybierany jest także przez wielu profesjonalistów.

– Osoby które jako pierwsze zgłosiły swój udział w testach, poprosiły o możliwość sprawdzenia rowerów elektrycznych, szosowych czy MTB. Wartość niektórych z zarezerwowanych modeli przekracza wartość nawet 20 tysięcy złotych. Jesteśmy w stanie ściągnąć praktycznie każdy sprzęt firmy SCOTT, którym osoby będą zainteresowane i muszę dodać, że większości przypadków są to rowery o dużej wartości, które na co dzień możemy obejrzeć tylko w katalogach i których raczej nie dostaniemy od ręki w żadnym lokalnym sklepie – dodaje Karol Wołyński.

– Jak będą wyglądały testy?

– Liczba miejsc jest niestety ograniczona i dlatego tych najbardziej zainteresowanych prosimy o szybką decyzję i szybką rezerwację. Planujemy, aby każda osoba mogła bezpłatnie sprawdzić aż trzy modele w ciągu jednego dnia. Chcemy też, aby każdy mógł spędzić na danym rowerze około dwóch godzin. Testowanie rowerów będzie odbywało się na kilku ciekawych trasach biegnących wokół Góry Św. Anny, którymi będą prowadzili uczestników nasi przewodnicy – wyjaśnia Karol Wołyński.

Przewidziany jest także posiłek, napoje, owoce i słodki poczęstunek. Każda zainteresowana osoba otrzyma także ubezpieczenie na ten dzień, a dla wszystkich chętnych planowany jest także transport z Kędzierzyna na Górę Świętej Anny.

– Czy są jakieś koszty uczestnictwa?

– Dla nas wizyta przedstawicieli marki SCOTT jest dużym wyróżnieniem i chcemy, aby to był naprawdę wyjątkowy dzień dla miłośników rowerów. Z tej okazji udział w testach jest całkowicie bezpłatny. Od uczestników będzie jedynie pobierana kaucja w kwocie 20 zł, która oczywiście będzie podlegać zwrotowi. Zbliżające się wydarzenie jest imprezą sporej rangi ponieważ firma SCOTT wybiera tylko pewną grupę najlepszych partnerów z całej Polski z którymi wspólnie organizuje tego typu eventy. Oprócz możliwości sprawdzenia wysokiej jakości sprzętu będzie to też na pewno okazja aby miło spędzić czas z ludźmi, którzy interesują się szeroko pojętym kolarstwem.

Zapisy na SCOTT Test Tour obywają się w sklepie Cardio-Sport.

Dane kontaktowe:
Cardio-Sport
ul. Stanisława Wyspiańskiego 19
Kędzierzyn-Koźle
Telefon: 773070003

Materiał partnera 

Skomentuj