Zamknięcie ulicy Grunwaldzkiej trwa dłużej niż zakładano. Prace przeciągają się przez deszcz

3

Ulica Grunwaldzka pomimo tablicy informacyjnej, mówiącej o częściowym zamknięciu drogi do wtorku 31 sierpnia, pozostała nieprzejezdna.

W związku z rozbudową przyłączy ciepłowniczych, realizowaną przez Miejski Zakład Energetyki Cieplnej, ulica Grunwaldzka w dwóch odcinkach została zamknięta. Planowane zakończenie prac i otwarcie drogi miało nastąpić we wtorek 31 sierpnia.

Z redakcją skontaktowali się kierowcy, którzy poinformowali nas, że znaki informujące o terminie otwarcia drogi zniknęły, a ta pozostaje nieprzejezdna.

Skontaktowaliśmy się z Miejskim Zakładem Energetyki Cieplnej. Z uzyskanych informacji wynika, że opóźnienie związane jest z negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Świeżo wylana powierzchnia asfaltowa i intensywne opady deszczu, uniemożliwiły wcześniejsze otwarcie jezdni. Już dzisiaj mają zniknąć barierki, a droga od jutra będzie w pełni przejezdna.

3 KOMENTARZE

  1. A baletnicy jak zawsze przeszkadzają majtki i rąbek przy spódnicy. Czy u nas zdarzy się kiedyś cud i skończą jakiś remont wcześniej? Hitlera i jego chłopaków trzeba aby gonili to talatajstwo oparte o łopaty albo samochód.

Skomentuj