Zamknięcie ulic w związku z XII Biegiem Koziołków. Zmiana organizacji ruchu i kursowania autobusów

2

W związku z organizacją w dniu 28 maja 2022 roku XII Biegu Koziołków nastąpią utrudnienia w kursowaniu autobusów linii nr 1, 2, 12 i 13.

Przystanki nr 173 i 174 „Urząd Miasta” będą wyłączone z użytku od godziny 14.00 do godziny 20.00. Od godziny 14.00 zamknięty zostanie przejazd ulicą Żeromskiego. Autobusy komunikacji miejskiej do godziny 17.30 będą kursowały ulicami Łukasiewicza i Gazową.

Od godziny 17.30 do godziny 20.00 nastąpi całkowite zamknięcie ulic Żeromskiego, Piastowskiej, Kochanowskiego oraz Łukasiewicza dla ruchu kołowego. Autobusy linii nr 1, 2, 12 i 13 nie będą się poruszały zamkniętymi ulicami Koźla, a kursowanie będą kończyły i rozpoczynały na Placu Raciborskim.

2 KOMENTARZE

  1. 123 km. 2 miasta niemożliwości a na całą wolną sobotę zamykają centrum miasta. Katastrofa z pomysłami, tyle miejsca do biegania.

  2. Mamy takie piękne parki że ścieżkami do biegania, akwen dembowa z pięknymi widokami oraz że ścieżkami leśnymi, to nie zawsze trzeba utrudniać życie człowiekowi który po 6 dniach pracy 12 godzinnej, niema jak zrobić zakupów na niedzielny obiad bo właśnie pozamykali ulice gdzie znajdują się sklepy, a dlaczego nie w okolicy rynku gdzie jest zakaz wjazdów dla aut i śmiało można było by tam pobiegać , dlaczego nie zostały przesunięte koziołki na niedzielę tak jak to było przez ostatnie 3 lata, bo pan budka się zjawił, ale w sumie i tak lepiej niż ostanie zawody sobotnie które były odbywane w godzinach porannych gdzie niebylo jak zawieść nawet towarów niespomniec już żeby gdzie kolwiek podjechać autem, pozdro

Skomentuj