Zamknął się w mieszkaniu i groził, że odbierze sobie życie. Gdy zobaczył straż pożarną, otworzył drzwi

12

W poniedziałek po godz. 18 służby ratunkowe interweniowały przy ulicy Ogrodowej w Bierawie. Mężczyzna zagroził, że targnie się na swoje życie.

Na miejsce pilnie skierowano policję. Okazało się, że drzwi do mieszkania są zamknięte, postanowiono wezwać straż pożarną. Gdy 47-latek zauważył straż pożarną, która była gotowa, by siłowo dostać się do mieszkania, postanowił otworzyć drzwi. Desperat został przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

12 KOMENTARZE

 1. To jest już plaga ! Ostatnim razem redakcja KK24 najpierw pozwalała komentować po czym zablokowali. Więc apeluje by tego nie robiono. A więc powrócę do tematu. Czyli jak zacząłem jest to już jakaś plaga. W społeczeństwie można zaobserwować coraz więcej ludzi z jakimś defektem psychicznym a wszystko zaczyna się od pobudzenia nerwowego, stresu następnie agresja często wspomagane narkotykami, dopalaczami i alkoholem. Do tej pory byli to osobnicy do lat 30. (2 niedoszłych skoczków z mostu do Odry i jeden na dworcu PKP w Kędzierzynie). No i teraz ten lecz nieco starszy. Nie wiadomo z jakich pobudek to robią. Chcą zaistnieć czy z totalnej głupoty ? Takie zachowanie powoduje zadysponowanie środków jak karetka, straż pożarna czy policja. Ktoś w tym samym czasie może potrzebować rzeczywiście pomocy i jej na czas może nie dostać bo trzeba ratować takiego gościa …. Dlatego powinien po akcji otrzymać rachunek za udzieloną mu pomoc oraz wezwanie ! To może otrzeźwi tych którzy ponownie zechcą wezwać pomoc bo rzekomo chcą sobie odebrać życie.

  • Aleś Ty ograniczony. Z totalnej głupoty spłodziłeś ten bezsensowny komentarz. W naszym kraju nie ma łatwego dostępu do pomocy psychiatrycznej, dzisiejszy świat generuje mnóstwo problemów egzystencjonalnych. Jakimś dziwnym trafem 100% tych ludzi to byli mężczyźni, może czas zadać sobie pytanie jak im pomóc?

   • Przestań już 兀ierdylić grzybiarzu. W pierwszym zdaniu już wyzywasz człowieka. Naoglądał się chamów w antypolskiej pseudostacji tvnPO24 i ujada jak burek.

  • No nie wiem kto tu jest ograniczonym i głupcem? Sami nie popisaliście się merytoryką do tego brak jakiejkolwiek argumentacji. Ot byle tylko komuś ubliżyć. Dlatego muszę się zniżyć od ich niskiego intelektualnego poziomu i napisać im ripostę. No cóż Koźlak Centrum to w ogóle omnibus na wszystkim się zna i wszystko wie – czyli nic po prostu jesteś gościu zerem. No ale jak widać cierpisz na chorobę psychiczną co można wyczytać między wierszami twej marnej twórczości którą napisałeś powyżej. Ten drugi wtóruje udowadniając kretynizm a jego komentarz jeśli to tak można nazwać przemilczę bo szkoda strzępić sobie język .

    • No właśnie nie masz argumentów żadnych bo chyba nie wiesz co to jest. Zresztą do ciebie i tak nic nie dociera lecz co się dziwić sam wcześniej się przyznałeś do choroby psychicznej. Jedno co można o tobie powiedzieć jesteś zarozumiałym bucem i zerem jak dla mnie.

 2. Dlatego jeszcze raz apeluję do służb, nie interweniujcie, zastawcie ich w spokoju, samobójcy nie dzwonią do nikogo, odbierają sobie życie po cichu.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj