Zamiast kiełbaski i koncertu w plenerze, majówka odbędzie się online. MOK zaprasza na wspólne świętowanie

1

Niestety póki co musimy zapomnieć o spotkaniach plenerowych, ponieważ w dobie pandemii majówka będzie miała nieco inną formułę. Będziemy mogli uczestniczyć w niej tylko przez internet, tak więc przed nami trzy dni wirtualnej zabawy. 

Kultura w czasach pandemii musi się dostosować do wszystkich wytycznych i obostrzeń, jednocześnie zapewniając społeczeństwu dostęp do rozrywki. Nie jest to proste, ale nie jest to też niemożliwe. Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu organizuje dla mieszkańców miasta majówkę w bezpiecznej formie, czyli online.

1 maja odbędzie się emisja pokazów kół i sekcji zainteresowań działających w Miejskim Ośrodku Kultury.

Co roku pokazywaliśmy ich na scenie otwartej w Parku Pojednania, teraz nie możemy tego zrobić. Mimo pandemii oni cały rok doskonalili swoje umiejętności i ciężko pracowali, więc chcemy zaprezentować ich talenty chociaż w formie online – mówi Ariadna Miernicka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

W niedzielę 2 maja zobaczymy niezwykły spektakl taneczny „Sami w sobie” w wykonaniu Szkoły Tańca RoArte Dance Theatre. Trzeci dzień majówki to koncert w wykonaniu Studia Piosenki MOK „Serduszko puka”, CEM K-Kwarta i Szkoły Tańca RoArte.

1, 2 i 3 maja odbędą się wirtualne zajęcia plastyczne dla dzieci z Agnieszką Mirkiewicz.

Niestety tym roku nie odbędzie się KOZ ALL MUSIC FESTIVAL. Jednak ze względu na dużą ilość zgłoszonych zespołów Miejski Ośrodek Kultury nie wyklucza możliwości zorganizowania festiwalu w innym terminie, pod uwagę brane są m.in. wakacje.

1 KOMENTARZ

  1. Żarty z ludzi,impreza online,oderwaliście się od rzeczywistości??
    Słów brakuje,niech sobie pokazują swoje talenty na Youtube,do czego potrzebny jest MOK?

Skomentuj