Zakupy na telefon w Odrzańskich Ogrodach. Galeria pomoże m.in. seniorom i osobom na kwarantannie

4

Galeria Odrzańskie Ogrody włącza się do czynnej walki z koronawirusem i uruchamia program wsparcia społecznego dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, którzy z różnych powodów mają problemy ze zrealizowaniem swoich potrzeb zakupowych.

Pogotowie Zakupowe, bo pod takim szyldem będzie funkcjonować akcja, skierowane jest do osób w kwarantannie, niepełnosprawnych oraz seniorów, którzy nie mogą lub mają problemy z opuszczeniem miejsca zamieszkania i nie są w stanie sami zrealizować podstawowych zakupów.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zadzwonić pod dedykowany numer telefonu: 532 573 280 i ustalić z koordynatorką listę zakupów oraz termin ich dostarczenia. Zażyczyć można sobie praktycznie każdej rzeczy – począwszy od środków czystości, przez artykuły spożywcze, po materiały plastyczne. Właściwie wszystko, co dostępne jest w funkcjonujących sklepach Galerii Odrzańskie Ogrody. Ustalona lista nie ma granicy ilościowej, jednak zakupy winny mieścić się między 100 a 300 zł.

Rozliczenie zakupów nastąpi w momencie dostarczenia zamówienia i możliwe będzie wyłącznie w postaci gotówki – koordynator skontaktuje się z każdym uczestnikiem przed przyjazdem i przekaże informacje o dokładnej kwocie widniejącej na paragonie. Akcja trwa od poniedziałku do piątku i startuje już 19 listopada! Ilość uczestników danego dnia limitowana jest do 15.

4 KOMENTARZE

Skomentuj