Zaksa pozyskała dwóch reprezentantów Polski. Kaczmarek i Śliwka podpisali umowy

1

Zaksa Kędzierzyn-Koźle do nowego sezonu przystąpi w mocno przebudowanym składzie. Po odejściu z zespołu trójki zawodników, klub poinformował o pozyskaniu dwóch nowych graczy. W przyszłym sezonie w niebiesko-biało-czerwonych barwach zobaczymy Łukasza Kaczmarczyka i Aleksandra Śliwkę.

O transferach z klubu informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Zespół z Kędzierzyna-Koźla opuścili: Maurice Torres, Marco Falaschi i Rafał Buszek. W barwach Zaksy nie zobaczymy też Aleksandra Maziarza, Korneliusza Banacha i Krzysztofa Zapłackiego. Klub zdecydował się też wypożyczyć do innych zespołów PlusLigi Kamila Semeniuka oraz Krzysztofa Rejno.

Po odejściu ośmiu graczy przyszedł czas na kompletowanie składu, który w przyszłym sezonie ma powalczyć o odzyskanie prymatu na parkietach PlusLigi. Dziś klub poinformował o zakontraktowaniu dwóch młodych reprezentantów Polski. W przyszłym sezonie w zespole Zaksy zobaczymy atakującego Łukasza Kaczmarczyka oraz przyjmującego Aleksandra Śliwkę.

Zmiany dotknęły też sztabu szkoleniowego. Z klubem z Kędzierzyna-Koźla pożegnał się dotychczasowy manager zespołu Tomasz Drzyzga, którego zastąpi doskonale znany w naszym mieście Wojciech Serafin.

1 KOMENTARZ

Skomentuj