Zaksa poznała terminarz na nowy sezon. Na inaugurację wyjazd do beniaminka z Suwałk

0

Władze PlusLigi podały do wiadomości terminarz gier w sezonie 2019/2020. Rozgrywki rozpoczną się pod koniec października, a część zasadnicza sezonu potrwa do 21 marca. Mistrza kraju mamy poznać nie później niż 9 maja 2020 roku.

Broniąca tytułu mistrzowskiego Zaksa Kędzierzyn-Koźle rozpocznie sezon ligowy dalekim wyjazdem do ekipy beniaminka MKS Ślepsk Malow Suwałki. Pierwsza kolejka zaplanowana została na 26 października. Przed własną publicznością kędzierzynianie zagrają już cztery dni później, kiedy na własnym parkiecie podejmą MKS Będzin.

Jeszcze przed startem rozgrywek dojdzie do prestiżowego pojedynku, w którym naprzeciw siebie staną dwie najlepsze ekipy ubiegłego sezonu. W meczu o Superpuchar Polski rozgrywanym w Gliwicach Zaksa zmierzy się z Onico Warszawą. Ten mecz zaplanowano na 23 października.

Terminarz PlusLigi w sezonie 2019/2020:

1. kolejka (26.10.2019)

MKS Ślepsk Malow Suwałki – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin – ONICO Warszawa
Chemik Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów

2. kolejka (30.10.2019)
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz – ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin

3. kolejka (03.11.2019)
ONICO Warszawa – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn–Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom – Chemik Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice – Trefl Gdańsk

4. kolejka (09.11.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
Chemik Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel

5. kolejka (16.11.2020)
Jastrzębski Węgiel – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice – Cuprum Lubin
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

6. kolejka (23.11.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk
Chemik Bydgoszcz – GKS Katowice
MKS Będzin – Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie

7. kolejka (27.11.2019)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn–Koźle
PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
GKS Katowice – MKS Będzin
Trefl Gdańsk – Chemik Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

8. kolejka (30.11.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin – Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom

9. kolejka (07.12.2019)
Cerrad Czarni Radom – MKS Ślepsk Malow Suwałki
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn–Koźle
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin
Cuprum Lubin – Chemik Bydgoszcz

10. kolejka (14.12.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin – Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów

11. kolejka (21.12.2019)
PGE Skra Bełchatów – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn–Koźle
Chemik Bydgoszcz – MKS Będzin

12. kolejka (28.12.2019)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Chemik Bydgoszcz
ONICO Warszawa – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów

13. kolejka (04.01.2020)
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom
MKS Ślepsk Malow Suwałki – GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn–Koźle

14. kolejka (11.01.2020)
ZAKSA Kędzierzyn–Koźle – MKS Ślepsk Malow Suwałki
ONICO Warszawa – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice

15. kolejka (18.01.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

16. kolejka (22.01.2020)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
MKS Ślepsk Malow Suwałki – ONICO Warszawa
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Chemik Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów
Trefl Gdańsk – GKS Katowice

17. kolejka (25.01.2020)
Trefl Gdańsk – MKS Ślepsk Malow Suwałki
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa

18. kolejka (01.02.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów
Chemik Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk

19. kolejka (15.02.2020)
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
GKS Katowice – Chemik Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

20. kolejka (22.02.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin – GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

21. kolejka (26.02.2020)
Cuprum Lubin – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Trefl Gdańsk – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie

22 .kolejka (29.02.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta – Zawiercie PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
Chemik Bydgoszcz – Cuprum Lubin

23. kolejka (07.03.2020)
Chemik Bydgoszcz – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cuprum Lubin – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom

24. kolejka (14.04.2020)
MKS Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
MKS Będzin – Chemik Bydgoszcz

25. kolejka (18.03.2020)
MKS Będzin – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Chemik Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin – ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów

26. kolejka (21.03.2020)
GKS Katowice – MKS Ślepsk Malow Suwałki
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Chemik Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa

Skomentuj