Zakład Stolarski G&G Kolasa od kuchni. Cenione raciborskie meble do zabudowy. Realizacje również w Kędzierzynie-Koźlu

0

Choć o sztuce gotowania wiedzą niewiele, można ich z powodzeniem nazwać mistrzami kuchni, bo tworzone przez nich meble podbiły serce niejednej gospodyni.

NAJPIERW SĄ LUDZIE, POTEM MASZYNY
Od początku istnienia firmy Kolasowie mieszkali w domu przy stolarni. Niedawno pan Grzegorz przeniósł się z rodziną sto metrów dalej.

– Kiedyś mieszkałem w pracy, a teraz obok pracy. Czasy się jednak zmieniły i ludzie nie przychodzą już wieczorami po tyczki do pomidorów – mówi ze śmiechem.
Firma Meble Kolasa od 1998 roku zaczęła się specjalizować w produkcji mebli kuchennych.

– Od tego czasu wiele się zmieniło. Kiedyś nie było zmywarek i pochłaniaczy, teraz to standard w wyposażeniu każdej kuchni. Pojawiły się meble prowansalskie, ale równie popularne są wciąż nowoczesne, w lakierach z połyskiem – tłumaczy pan Grzegorz, który stara się nie opuszczać targów branżowych w Kolonii, Poznaniu czy we Włoszech. Do raciborskiej stolarni trafiają zaś coraz częściej klienci z Niemiec, Czech, a nawet Wielkiej Brytanii.

Jak jednak podkreślają właściciele, największym sukcesem firmy są jej pracownicy. Dziś Kolasowie zatrudniają ich wraz z uczniami dwudziestu pięciu. Mogą się też pochwalić wyszkolonymi w ciągu 50 lat istnienia firmy prawie dwustoma uczniami. Najlepsi z nich zawsze mają tu pracę.

– Dobra załoga, to nasz największy atut. Mamy pracowników, którzy są z nami od 25 lat. Zawsze powtarzam, że najpierw są ludzie, a potem maszyny – podsumowuje pan Grzegorz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu:

Meble Kolasa Spółka jawna

ul. Dr. Juliusza Rogera 3

47-400 Racibórz

Tel.: 32 415 36 17

email: ​kolasa@meblekolasa.pl

www.meblekolasa.pl

ZOBACZ REALIZACJE ZAKŁADU STOLARSKIEGO G&G KOLASA NA STRONIE INTERNETOWEJ FIRMY

Materiał promocyjny

Skomentuj