Zakaz odwiedzin pacjentów w kozielskim szpitalu! Przyczyną trudna sytuacje epidemiologiczna

3

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu od dziś wprowadza całkowity zakaz odwiedzin pacjentów przebywających w szpitalu.

Obecna sytuacja epidemiologiczna zmusza kolejne szpitale do wprowadzenia zakazu odwiedzin pacjentów. Taka decyzja została podjęta w środę 11 stycznia w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu. Zakaz obowiązuje do odwołania. Dopuszczane są wizyty w sytuacjach nagłych, zagrażających życiu pacjenta. Każdorazowo o odwiedzinach pacjentów decyduje kierownik danego oddziału

– Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i na terenie powiatu jesteśmy zmuszeni do podjęcia natychmiastowej i trudnej dla nas wszystkich decyzji. Od dziś – 11.01.2023 r. – do odwołania na terenie szpitala obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin Pacjentów. W sytuacjach szczególnych możliwe będą odwiedziny jednoczasowo, przez 1 osobę, przez ok. 15 minut za zgodą Kierownika Oddziału lub lekarza dyżurnego np. chęć pożegnania osoby umierającej – informuje dyrekcja szpitala.

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj