Zaginęły dwie mieszkanki Kędzierzyna-Koźla. Policjanci szukają Anny Kapłan i Anny Hajligtag

6

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukują Anny Kapłan i Anny Hajligtag. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionych proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Obie zaginione są mieszkankami Kędzierzyna-Koźla. Funkcjonariusze ustalili, że po raz ostatni Anna Kapłan była widziana w środę, 17 maja około godziny 20:50 na dworcu kolejowym w Białogardzie, od tego czasu ślad po niej zaginął. W dniu zaginięcia kobieta była ubrana w niebiesko-szarą bluzę sportową z kapturem, spodnie dresowe koloru szarego, różowe buty sportowe. Posiadała niebieską torbę sportową z napisem.

Rysopis zaginionej: wzrost 175 cm, otyła, włosy długie ciemny blond, oczy ciemne. Znaki szczególne: na plecach posiada bliznę po usunięciu tatuażu.

Anna Hajligtag ostatni raz była widziana w piątek, 19 maja 2017 około godziny 6:00 na dworcu kolejowym w Kędzierzynie-Koźlu. W dniu zaginięcia była ubrana w czerwony polar, skórzaną czerwoną kurtkę do pasa, spodnie materiałowe koloru granatowego oraz ciemnoniebieskie trampki. Posiadała czarną torebkę na ramię.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie brązowe,twarz okrągła, oczy ciemne.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Anny Kapłan, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie – tel.77 472 46 66, 77 472 56 45, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

6 KOMENTARZE

  1. Ale napisać można że otyła :), a otyłość to już od ilu więcej jest?, bo ja tam nawet wielkiej nadwagi nie widzę.

Skomentuj