Zaginęła 13-latka z Kędzierzyna-Koźla. Policja i rodzina proszą o pomoc w jej odnalezieniu

8

Policjanci z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu poszukują zaginionej 13-latki. Nastolatka ostatni raz widziana była 14 września 2019 r. w Kędzierzynie-Koźlu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

AKTUALIZACJA: W piątek wieczorem (20.09) dziewczyna została odnaleziona, jej życiu i zdrowiu nic nie zagraża. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach.

 

Zaginiona: lat 13, zamieszkała w Kędzierzynie-Koźlu.

Rysopis: 164 cm wzrostu, waga ok. 48 kg, oczy brązowe, włosy ciemne za ramiona, pieprzyk nad górną wargą po prawej stronie.

W dniu zaginięcia ubrana była w różową bluzę z kapturem zapinaną na zamek, czarne leginsy z napisem z „Myszka Miki”, buty czarne sportowe typu adidas.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu – tel. 77 472 46 66, 77 472 56 45 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

 

8 KOMENTARZE

Skomentuj