piątek, 19 kwietnia 2024 14:19

Mobilizacja służb i akcja poszukiwawcza w Kędzierzynie-Koźlu. Zaginął młody mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Aktualizacja: Jak wynika z uzyskanych informacji, 26-letni mężczyzna powrócił samodzielnie do domu w godzinach popołudniowych. Szczegółowe okoliczności zaginięcia wyjaśnia policja.

-

Służby prowadzą akcję poszukiwawczą. Zaginął 26-latek.

Mężczyzna po raz ostatni widziany był 12 listopada rano. Wyruszył samochodem z Roszowickiego Lasu. Auto znaleziono w lesie w rejonie ulicy Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu.

Rysopis:
Wzrost: 176 cm
Waga: 65 kg - szczupły
Włosy: ciemny blond
Ubrany w jasną bluzę i czarne spodnie

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat obecnego miejsca przebywania mężczyzny proszone są o kontakt z policją. Tel. 47 863 42 03 / 47 863 42 45 lub 112

Marian 02.12.2022 07:37
ZAKSA a może ty zostań prezesem i trenerem widzę że pojęcie masz na ten temat 🤣🤣🤣🤣🤣a może sztab zaczoł czytać twoje wpisy i się wzięli za siebie 🤣🤣🤣🤣

🇨🇵 ZAKSA 🇨🇵 29.11.2022 22:48
Wyszli z pełnymi galotami na boisko. Dotknięcie siatki na początku seta i wszystko się posypało. Marne otwarcie i znowu trzeba było gonić wynik. Jak już się trochę ogarnęli i nadrobili straty to znowu proste błędy w końcówce i set w plecy. Drugiego seta już lepiej zaczęli i od razu inaczej ta gra wyglądała. Wystarczyło uwierzyć, że można powalczyć i Kozły zrobiły spagetti z Włochów w drugim secie, deklasując rywala. W trzecim secie znowu zaczęli szkolne błędy popełniać i roztrwonili od razu przewagę. Set na styku i znowu to samo. Odgwizdana podwójna, atak w aut i potracili bezsensownie te punkty. Tyle głupich baboli popełnili, że to się dyni nie mieści. Nie potrafią utrzymać poziomu bez oddawania tych punktów. Takie prezenty robić. Śliwka 2 piłki spaprał w końcówce, Kaczmar ostatnią wywalił w aut i kluczowi zawodnicy zawalili nam 3 seta, który był spokojnie do wygrania. Jak się oddaje tyle punktów to się nie da wygrać a mimo to set był na przewagi. Czyli Trentino nic nadzwyczajnego nie grało. W czwartym secie znowu zaczęli grać z pełnymi galotami i jeden przeszkadzał drugiemu na boisku. Jak się ogarnęli trochę i wynik był na styk to znowu jakiś głupi błąd. W poprzednich sezonach to było nie do pomyślenia żeby tyle punktów tracić w taki sposób. Zdecydowanie za dużo niedokładności a mimo to mecz wyrównany. Jakby Śliwa zagrał na swoim poziomie to byśmy to przepchnęli. Ale Zaksa ma spore rezerwy w grze jeszcze z tego co było widać. Wzmocnienie środka, lepsza forma Śliwy i zdecydowanie mniej bezsensownie oddawanych punktów przez własne proste błędy. Do tego powinni dołożyć skuteczniejszą zagrywkę. Wtedy można walczyć z każdym. Jak Staszewski był najlepszy na boisku to świadczy, że jest co poprawiać u pozostałych. Zobaczymy co w rewanżu pokażą bo warto powalczyć o pierwsze miejsce w grupie.

Set i mecz 29.11.2022 22:46
Szacunek dla Zaksy za walkę,ja myślałem że będzie łatwe 3:0 dla Trentino,ale zagrali dobrze sety na styk,była to Zaksa która już zbliżyła się grą do "mistrzowskiej"Zaksy,oby taka progresja gry postępowała.