Zaginął 15-letni Kewin Dłubak z Kędzierzyna-Koźla. Wyszedł z domu i ślad po nim się urwał

18

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Kewina Dłubak.

Nastolatek po raz ostatni był widziany 15 stycznia 2020 roku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem 77 472 46 66 lub 112.

Zaginiony:
Kewin Dłubak, lat 15
zam. Kędzierzyn-Koźle

Nastolatek ostatni raz był widziany w Kędzierzynie-Koźlu – w swoim miejscu zamieszkania. Na prawej ręce może mieć założoną szynę gipsową.

Rysopis: wzrost około 160 cm, szczupłej budowy ciała, włosy czarne, oczy piwne.

18 KOMENTARZE

  1. A co ja mam powiedzieć kazimiero mnie ostatnio w czwartek ledwo zaparkowałam w Koźlu samochód to mnie grupa młodych ludzi z plecakami wyzywalo zwłaszcza taki ciemny blondyn że by nie chciał obok mnie mieszkać nie przyznawał by się do mnie i że mam się zabić i na stosie spalić bo mu nie najwidoczniej nie pasuje a pierwszy raz gościa na oczy zobaczyłam .Rano tak było . Bo co bo jak się jest osobą homoseksualną czy biseksualną to już nie mam prawa się pokazywać tak . Jak mu coś nie pasuje to niech zmieni swoje miejsce zamieszkania i po problemie bo ja się nie będę wyprowadzać z powodu osób które twierdzą że na mój widok jest im niedobrze itd i chamskie teksty rzucane w moją stronę albo tekst typu zaś ta ten nie powiem co przyjechała np. Mnie tak łatwo nie da się obrazić kolego . Nie wiem czy ci się uda

  2. Widzę że zaginięcie dziecka bardzo wszystkich zszokowało . Dopiero jak gdzieś wypłynie lub zostanie odnaleziony w piwnicy jakiegoś zboczeńca włącza się w co niektórych ludzkie odruchy?

Skomentuj