Zadali dziesięć pytań do Donalda Tuska. Konferencja poseł Violetty Porowskiej

17

W poniedziałek w kędzierzyńsko-kozielskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiciele ugrupowania skierowali dziesięć pytań do Donalda Tuska oraz struktur Platformy Obywatelskiej.

W konferencji udział wzięła posłanka na sejm Violetta Porowska, radna miasta Katarzyna Kukolka-Bogocz oraz przedstawiciele lokalnego koła młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości. Pytania, które zadali, dotyczyły udziału Donalda Tuska w umorzeniu 1,2 mld długu wobec rosyjskiej spółki Gazprom, zablokowaniu powstania projektu Baltic Pipe oraz obniżenia poziomu obronności granic kraju. Więcej w relacji wideo z konferencji:

17 KOMENTARZE

 1. Lepiej pytania skierować do Trzaskowskiego o rezolucje unijne bo to on zastąpi zużytego Tuska na parę miesięcy przed wyborami.

 2. Czym się ta p. chwali ? Nie tak dawno „otwierając lodówke” pojawiał się p. Petru…
  Także nic dla społeczeństwa nie zrobiła ta pani jak zresztą pozostali parlamentarzyści.
  Czas w*********ć w kosmos ich wszystkich. PIS czy PO to to samo. Będąc w opozycji udają że są za społeczeństwem tylko po to by na nich głupcy oddali głos. A tylko dorwą sie do koryta zapominają o ludziach , a afery jedna za drugą. Trwonienie społecznej kasy.
  I tak; partia rządząca pomaga wschodniemu sąsiadowi kosztem narodu polskiego. Mianowicie rozbrajają polską armie oddając 14 czołgów i inną broń o której nawet nie wiemy. Prawda jest taka że to niemieckie czołgi i nenawiść do tego narodu zaćmiewa im rozsądek. Podobnie było z patriotami bo to z Niemiec. Czy takie zachowanie to dbanie o bezpieczeństwo Polski ?
  Przecież wrazie W nikt nam nie pomoże. Przed II wś też były pacta conventa i co ?

  • komunisto-spekulancie – nick trafny, każdy komuch to spekulant, zagarniający pod siebie. Rządziliście w Polsce, komuchy obmierzłe, od 1945 roku (i co zrobiliście dla społeczeństwa?), a w 1989 ugadaliście się z koncesjonowaną częścią Solidarności przy okrągłym stole z kantami, by później obalić rząd Olszewskiego, a trochę później powstała PO, czyli sojusz TW z ich oficerami prowadzącymi! I to POkomusze towarzystwo bruździ do dziś!

   • Do LLL Wyrzaliłeś się koleś ? Co teraz jest cudownie ? Pewnie komunę znasz tylko z opowieści i teraz szczekasz pisiaku. Tylko nieskamlaj jak dojdzie do najgorszego.

    • WyRZaliłeś się, nieskamlaj, komunisto-spekulancie? Trochę to RZ bije po oczach. I ta łączna pisownia NIE z czasownikiem też… Komunisto-spekulancie, komunę znam z autopsji. Np. w 1974 nie dano mi paszportu, a taki Bronisław Komorowski ze swoją dziewczyną (też wtedy studenci) dostali je do Austrii bez problemu, bo in spe Komorowska była resortowym dzieckiem, jej rodzice pracowali w MBP.

     • Do LLL – A może Rychu także skończ miałczeć bo nudny jesteś. Wymyślasz jakieś niestworzone historyjki. A pisownie to sam sobie sprawdź ile byków zrobiłeś do masz problem z interpretacją treści chyba słabo umiesz czytać. O zrozumieniu już nie wspomnę. Uczony sie znalazł kurteczka…

  • Większych zniszczeń Polski niż za plafonów to nie było. Chyba w tamtych czasach, za ryżego i jego świty, jeszcze raczkowałeś po dywanie z pieluchą na dwóch wzgórzach albo skleroza cię dopadła. Chcialeś zabłysnąć a wyszło blado. Przestań się ośmieszać zanim coś pierdniesz od rzeczy.

 3. Noooooooooo kurteczka 😆 Pytania są tendencyjne w mordę jeża 😕

  A zanim znany folxdoycz na nie odpowie, to szybciej Odra POpłynie se do Czech, zamiast do Bałtyku 😆

  Nie PO to Waran z Comod’ą ze swoimi kolesiami sprzedawczykami – rozdawał i rozsprzedawał za grosze cały majątek narodowy, żeby się teraz miał z tego tłumaczyć.😜

  W końcu tu też obowiązywały prawa wolnego rynku😁. A kto wręczył bardziej wypchaną reklamówkę z Biedry , ten wygrywał przetarg.🧐.
  Albo nawet więcej tego typu szemranych przetargów i transakcji – sPOd znaku czerwonej gwiazdy ORAZ sierpa i młota – PRAWDA 🤩

  W końcu u sprzedawczyków i zaprzanców, to jest normalka😎

 4. Sami piSSowcy nie potrafią się określić czy to pytania do ich szefa Putina, czy do byłego przewodniczącego RE…

  Widać brak Prezesa, który niedomaga po operacji drugiego „kolana”. Dobrze, że Paruch poszedł pod kwiatki i wyskakują z dziesięcioma przykazaniami. W tych ludziach nie ma nawet resztek świadomości i wiedzy, że okręt tonie, twarze mówią wszystko. Sami już pąsowieją i czują żenadę, z tego co ze sobą dali zrobić… marionetki…

 5. Koleś w garniturku jakby nie domagał. Łapki swędzą i chyba to był jego czas na dużą porcję frytek z jakimś gęstym sosem.

 6. PO wygramy wybory i co potem czy ktoś widział jaki maja plan słowa P.Tuska jak wygramy to potem przedstawimy swoje plany czyli co wszystkich z morę i cicho sza

 7. Aha, czyli przyznajecie się, że przez, już prawie, dwie kadencje, braliście tylko Naszą, ciężko zarobioną kasę, nie macie pojęcia co robicie i co dalej robić, tylko obarczać dalej Tuska…
  Żenada…
  Ale wybory wkrótce i skończy się darmowe koryto !!!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj