Zacięta walka i ogromne emocje. Grupa Azoty ZAKSA pokonała Ślepsk Suwałki. ZDJĘCIA

4

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle odnieśli kolejne zwycięstwo w sezonie ligowym. Mistrzowie Polski pokonali na własnym parkiecie ekipę MKS-u Ślepsk Malow Suwałki.

Spotkanie rozpoczęło się zaciętą wymianą punktów. Nasz zespół wygrał pierwszy set prowadząc trzema punktami. W kolejnych dwóch odsłonach obraz gry nie zmienił się. Dobra obrona zespołu z Suwałk doprowadziła do wyrównanej walki z mistrzami Polski. Czyste ataki kędzierzyńskiej drużyny pozwoliły pokonać blok MKS-u Ślepsk Malow Suwałki. Drugiego seta ZAKSA wygrała 26:24, w trzecim secie goście ugrali 21 oczek.

W przerwie po pierwszym secie Klub Kibica otrzymał gratulacje od przedstawicieli Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, przedstawicieli zarządu Grupy Azoty ZAK – Artura Kamińskiego i Jakuba Gładysza, Sebastiana Świderskiego oraz prezydent miasta Sabiny Nowosielskiej. Od 25 lat kibice wspierają drużynę, a dziś na hali sportowej obchodzili swoje urodziny.

4 KOMENTARZE

  1. Pomyliłeś fora platfusie. Tu się dyskutuje o meczu więc przestań stękać jak nie masz nic sensownego do napisania. Mema to masz na zdjęciu kojocie.

  2. Kaczor był w samym centrum”ukrytej opcji Niemieckiej”na Śląsku jestem ciekaw jak Kaczora przywitała ta „ukryta opcja Niemiecka”?A znając ludzi bez twarzy,był szał na widok swojego guru.A Zaksa zagrała poprawnie cała gra Zaksy jest oparta dobrej dyspozycji Śliwki,Kaczmarka oraz Janusza,a trener do wymiany!Czuwaj!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj