Za nami 11. edycja Koziołków Pływackich. W zawodach rywalizowało aż 450 zawodników. ZDJĘCIA

5

W zeszły weekend w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się już XI edycja międzynarodowego mityngu pod nazwą “Koziołki Pływackie”. W zawodach rozgrywanych na krytym basenie w Śródmieściu wzięło w udział aż 450 zawodników z blisko 40 klubów z Polski i z Czech.

Zmagania zorganizowane przez klub MMKS Kędzierzyn-Koźle oraz firmę „Need For Swim” zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydent Miasta. Jak zawsze cieszyły się one wielką popularnością zarówno wśród uczestników, jak i kibiców, którzy mogli oglądać bezpośrednią relację w internecie. Transmisja prowadzona była za pośrednictwem portali „You Tube” oraz www.livetiming.pl.

Pływacy rywalizowali w kilkudziesięciu konkurencjach. Po raz pierwszy również w kategorii Masters. Na uczestników czekało aż 1000 pamiątkowych medali specjalnie przygotowanych na to wydarzenie oraz liczne nagrody.

Nasze miasto reprezentowało 41 zawodników sekcji pływania MMKS Kędzierzyn-Koźle oraz dwóch mastersów. Łącznie zdobyli oni 41 krążków, co zapewniło im trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej oraz drugą lokatę w klasyfikacji punktowej.

5 KOMENTARZE

 1. super sprawa,a służby gdzie były?Najeżdżały bezprawnie siłownie w tym czasie.Zawody nie mogą się odbywać w czasie pandemii z udziałem publiczności.Ale tam pewnie jak w kościołach pandemii nie ma.Następana żenada w mieście możliwości

  • Byłeś ? Widziałeś ? To nie komentuj !
   Zawody odbywaly się bez udziału publiczności , a przy wejściu na obiekt byla immienna weryfikacja uczestników oraz wydzielone sektory dla poszczególnych klubów.
   Więc nie łącz kościołów z tą imprezą i jej organizacją !
   W sklepach spożywczych jest mniej restrykcyjnie jak na tej imprezie.

Skomentuj