Z ulicy Głównej w Dębowej wreszcie znikną wszystkie dziury. Starostwo przymierza się do remontu

13
Zdjęcia nadesłane przez czytelnika.

Niejeden kierowca zmuszony jest do jazdy slalomem po ulicy Głównej w Dębowej. Wszystko przez koszmarne dziury.

Już za kilka tygodni rozpocznie się sezon kąpielowy na akwenie Dębowa. Póki co kierowcy, którzy chcą dojechać od strony Długomiłowic, muszą zachować szczególną ostrożność na ulicy Głównej, która prowadzi do akwenu Dębowa.

– Wszędzie dookoła wszystko jest robione, zaczyna się sezon wyjazdów nad wodę, a tu na Dębowej takie niespodzianki. Czy powiat naprawdę czeka, aż stanie się jakieś nieszczęście? – napisał do naszej redakcji jeden z czytelników.

Skontaktowaliśmy się ze starostwem powiatowym w Kędzierzynie-Koźlu, które zarządza drogą. Uzyskaliśmy informację, że remont drogi został zlecony zewnętrznej firmie, a prace mają zostać wykonane w najbliższych dniach.

13 KOMENTARZE

  1. Powiat zlikwidował wydział dróg z oszczędności i niestety widać tego efekty. Na poboczach drogi z Cisowa-Kuźniczka leżą te same śmieci od miesięcy. Skoro to ich przerasta to nie liczyłbym na to że cos wyremontują.

  2. Umiecie tylko jęczeć o inne drogi? Najważniejsze że ul. Targowa elegancko wyremontowana. W jeziorku na Dębowej czasem się wykąpie latem z moimi czarnymi braćmi, także dobrze że robią tę drogę. Na tych dziurach w moim mercedesie mogłyby siąść amortyzatory.

  3. Wygra firma która zaoferuje większą łapówkę. W końcu w tym siedzą już od lat kolesie którzy znają się jak łyse konie. Wykonawcy – inwestora, a inwestor – wykonawców. Ręka, rękę myje….

Skomentuj