Z okazji Dnia Kobiet znani panowie wystawili przedstawienie specjalnie dla pań. Zobaczcie ich na scenie. WIDEO

12

Uwaga! Uwaga! Teatrzyk „Trzy Kozły” przedstawia sztukę w czterech aktach pt. „Kobiety są jakieś inne”.

Na deskach Domu Kultury Chemik wystąpiła niebanalna grupa artystyczna w autorskim przedstawieniu wyreżyserowanym specjalnie z okazji Dnia Kobiet. W niecodziennych dla siebie rolach wystąpili: zastępcy prezydenta Artur Maruszczak i Wojciech Jagiełło, sekretarz Zbigniew Romanowicz i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Piotr Gabrysz. Kurtyna w górę!

12 KOMENTARZE

  1. No, no nie ma co rewelacja aktorska. Zdaje się, że nudzi się im. Takie śmieszne, że koń też by się uśmiał. Szkoda, że z kartki teksty czytają. Nie chciało się wierszyków nauczyć na pamięć. Wzięli. by się lepiej za solidną robotę, a tyle jest w naszym mieście do zrobienia. Żenada. Szkoda miałem o nich inne zdanie.

  2. Normalnie facet kupuje koleżankom kwiaty. Oni naprawdę tak się nudzą w tym urzędzie żeby się czymś takim zajmować? Znani panowie to Lewandowski, Owsiak i Putin. Tu co najwyżej są żenujący panowie, którzy sobie tego nie uświadamiają. Zastanawiam się czy ktokolwiek oprócz rodziny dał radę i obejrzał do końca…

    • PiSowski oszołom się odezwał. Ty Owsiakiem se gęby nie wycieraj pajacu. Bo on coś dobrego zrobił i nadal robi dla społeczeństwa Polskiego a ty i ta twoja partia tylko sracie w Polskie gniazdo ! Spadaj stąd bo cie kopniakiem-kujawiakiem poczęstuje mendo a społeczna !

      • Z czego ty niby wywnioskowałeś że jestem zwolennikiem PIS???? I że nie poważam Owsiaka????? Pomyliłeś się bardziej niż ci się wydaje. Uważam, że Owsiak zasługuje na nagrodę Nobla a PiS to samo zło i za parę lat będzie mieć w książkach do historii swój rozdział obok PZPR…

  3. Dzień kobiet jest ważnym świętem i należy Nasze Panie w tym dniu i nie tylko szczególnie traktować. Lecz teatrzyk ten to… Po prostu się ośmieszyli. Jest mnóstwo problemów nie rozwiązanych, wystarczy tylko poczytać komentarze mieszkańców (nie wszystkie niestety są merytoryczne i godne czytania) pod artykułami KK24. Mądra Władza by przeczytała i przeanalizowała treść tych komentarzy. Przekuwając w konkretne inwestycje lub rozwiązanie problemów bo przecież Władza jest dla ludzi a nie odwrotnie. Lecz jak widać niestety Władza jest ślepa i głucha na głosy mieszkańców do tego chowa się z pandemią oraz „wali głupa” w tego typu przedsięwzięciach. Droga Władzo otrząśnijcie się z letargu i zacznijcie robić coś dla ludzi mieszkających tu bo miasto umiera z braku pracy, mieszkań … itd.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj