Z kędzierzyńskich Azotów w sejmowe ławy. Otwarcie biura poselskiego Jerzego Naszkiewicza

16

Jerzy Naszkiewicz, dotychczasowy kierownik biura komunikacji w Grupie Azoty ZAK S.A., zamienił pracę w chemicznej firmie na sejmowe ławy. Świeżo upieczony poseł w piątek, 12 lipca dokonał oficjalnego otwarcia biura w Głubczycach. Zapowiada, że w parlamencie zamierza wspierać rozwój największego zakładu w Kędzierzynie-Koźlu, a jego biuro jest otwarte dla mieszkańców naszego powiatu.

W uroczystym otwarciu biura wzięły udział m.in. posłanki: Katarzyna Dutkiewicz i Katarzyna Czochara, szefowa struktur PiS na Opolszczyźnie Violetta Porowska, a także przedstawiciele Grupy Azoty ZAK S.A. prezes Sławomir Lipkowski i wiceprezes Artur Kamiński.

– Tracimy świetnego specjalistę, ale liczymy, że swoją wiedzą będzie Pan wspomagał polski przemysł chemiczny w Sejmie – powiedział Sławomir Lipkowski podczas otwarcia biura.

– Rozmawiam z prezesami o potrzebach firmy. Wspólnie musimy spojrzeć w przyszłość zakładu, dla którego bardzo ważne są inwestycje. Odpowiadają za nie nie tylko władze firmy, ale też właściciel, a ZAK jest przecież firmą z udziałem Skarbu Państwa. Będziemy starali się, aby nasz zakład rozbudowywał się, co leży w interesie nie tylko jego pracowników, ale i całego regionu – zapowiada Jerzy Naszkiewicz.

Świeżo upieczony poseł deklaruje, że jego biuro jest otwarte dla mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Do tej pory Jerzy Naszkiewicz pełnił funkcję radnego powiatu głubczyckiego i sprawy samorządowe są mu szczególnie bliskie. W najbliższych tygodniach poseł zamierza odwiedzić władze miasta i powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, aby porozmawiać na temat współpracy.

Biuro poselskie Jerzego Naszkiewicza mieści się przy ulicy Kościuszki 2 w Głubczycach i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00 i 16.00 – 19.00. Telefon: 511 357 754, e-mail: biuro.naszkiewicz@gmail.com.

16 KOMENTARZE

  • w dodatku dawniej kobiety kunsztownie upinały włosy, wiązały kokardy a dzisiaj pisowe panie zakładają na koafiury przeciwsłoneczne okulary kupione chyba no odpuście. chyba, że boją się, że coś porazi ich wzrok. dla naprzykładu jasność idei.

 1. Warto byloby dodac, ile lat Pan Jerzy przepracowal w ZAK, ile uzyskal punktow w procesie rekrutacji i czym konkretnie zajmowal sie pelniac te jakze odpowiedzialna funkcje.

 2. Ha! Dobre! Gang Olsena! Który to Olsen? W filmie jednak było dwóch idiotów i genialny Olsen, natomiast tutaj jest 3 idiotów a geniusza nie ma. Grzegorz Dyndała??? Ha ha ha

 3. Dyrektor ds. Komunikacji
  Jakiej?
  Bo Na pewno nie komunikacji z mediami
  Może tej komunikacji wewnątrz zakładowej😂😂😂
  Partia rządzi
  Partia radzi
  Partia nigdy nie zostawi
  Brawo PiS

 4. chodziło raczej o ogólny klimat,że tak to ujmę. te wieczne poszukiwanie panaceum(a wychodzi zazwyczaj PACANEUM ha ha) na hegemonię pisiorów. Schetyna to ewidentnie Egon Olsem-podobne miny robią. wystarczyłoby ubrać go w melonik. czy Olsen był genialny? moim zdaniem to tragikomiczna postać. tym bardziej w połączenie z bandą swoich przygłupów

Skomentuj