Z Kędzierzyna-Koźla bezpośrednio na Pol’and’Rock Festival. W środę ruszy sprzedaż biletów

1

W środę, 17 lipca ruszy sprzedaż biletów na specjalne pociągi Przewozów Regionalnych do Kostrzyna nad Odrą. Jeden ze składów podróż rozpocznie w Kędzierzynie-Koźlu.

Łącznie spółka Przewozy Regionalne zadecydowała o skierowaniu na tory 12 komercyjnych pociągów na sześciu trasach. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla i okolic, którzy wybierają się na Pol’and’Rock Festival będą mogli skorzystać z bezpośredniego połączenia. Pociąg odjedzie z Kędzierzyna-Koźla w środę, 31 lipca po godzinie 22. Po drodze zatrzyma się w Opolu, Wrocławiu i Poznaniu, aby dotrzeć na miejsce imprezy w czwartek, 1 sierpnia w godzinach porannych. Pociąg w powrotnym kierunku wyjedzie na trasę 4 sierpnia.

Szczegółowy rozkład jazdy dodatkowych pociągów ma być dostępny na stronie przewoźnika w środę, 17 lipca. Wtedy też rozpocznie się sprzedaż biletów. W składzie odjeżdżającym z Kędzierzyna-Koźla ma znaleźć się około 660 miejsc siedzących i ponad sto miejsc stojących.

Przewozy Regionalne uruchomią też 41 lokalnych połączeń kolejowych, które zostaną zrealizowane w ramach obowiązujących umów z niektórymi samorządami województw i z wykorzystaniem taboru będącego własnością urzędów marszałkowskich. Ponadto więcej miejsc, dzięki dodatkowym wzmocnieniom, będzie dostępnych w pociągach kursujących do i z Kostrzyna w ramach standardowego rozkłady jazdy.

1 KOMENTARZ

Skomentuj