Z DZIAŁU MATOŁKI: A budowlańcy mówili, przestaw samochód. To się dzieje, gdy nie posłuchasz

17

Nie lada precyzją musiał wykazać się operator koparki, zrywając starą nawierzchnię z ulicy Korfantego. Właściciele dwóch aut nie zdążyli na czas usunąć swoich samochodów, czym mocno utrudnili pracę budowlańcom. Teraz sami będą musieli się trochę natrudzić, aby opuścić osiedlowy plac budowy.

Drogowcy każdego dnia proszą mieszkańców, aby stosowali się do znaków zakazujących ruchu na remontowanym odcinku ul. Korfantego. Niestety, niejednokrotnie w godzinach porannych dochodzi o sytuacji, kiedy przez źle zaparkowane samochody ekipy budowlane nie mogą rozpocząć pracy.

 

17 KOMENTARZE

 1. A może ktoś jest za granicą albo wyjechał albo to albo tamto.. Różnie bywa… A ilu z tych co odstawili auta na codzień blokowali inne skrawki ziemi.. Nie oceniaj póki nie wiesz..

 2. Powinni to na parking strzeżony wysłać, na koszt właściciela !! Ale ekipa z Łokietka jest lepsza, bo auta przestawiła sama :)

 3. Amebami to są budowlańcy. I tak będzie trzeba odholować na koszt właściciela te samochody z placu budowy, czy prędzej czy później. Ciekawe jak to teraz zrobią, jak nie wjedzie tam laweta… Brawo budowlańcy!!!!

 4. Spoko, Antydoprzodu.Budowlańcy dadzą sobie rade.
  A Hustlerowi podpowiadam, że właściciel samochodu jest za niego odpowiedzialny, pomimo tego, albo tamtego.
  Kosztami przestawki będzie obdarowany, jak propzycją nie do odrzucenia.

 5. Ej ameby z opli czy audikow lub jeszcze gorzej renowek tudzież pezotow. Zal wam dupsko sciska? X drive wyjedzie. Przeswit duży to rade sobie da AMEBY gamonie.
  Nie ma to jak : wdu.pic wszystkich do jednego wora ! Ameby ! I te inne.
  Te bmw to stary szrot, a kosztuje tyle co dwie sztuki waszych nowych super qwa eko furmanek! Nierozgarniete, niedoinformowane i pomimo stałego dostępu do www wciąż UPOŚLEDZONE społeczeństwo….

  • Bmw to przereklamowane szwabskie rzęchy wypierdziane przez germańców i sprzedane przez tureckiego handlarza polskim bogaczom z Kędzierzyna. I okolic.

  • O jest i Ogór – przedstawiciel gatunku jednokomórkowców. Wczytaj się uważnie, spróbuj poskładać litery w wyrazy a potem w całe zdania po czym zrozumieć sens artykułu. Nie piszą o tym, ze BMW nie wyjedzie tylko że jego nieogarnięty właściciel nie usunął go mimo wcześniejszej informacji o remoncie i teraz utrudnia ludziom pracę. Piszesz że za to pełnoletnie dziadostwo płaci się tyle co za dwie Pandy ze złomowiska, pewnie tak ale to nie zmienia faktu że należy mu zabrać dowód rejestracyjny za przyciemnienie przednich bocznych szyb.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj