Z drogi przy wiaduktach kolejowych znikną dziury. Powiat wyremontuje kolejny fragment Mostowej

5

Prace warte 365 tysięcy złotych rozpoczną się na dniach i potrwają maksymalnie 30 dni. Zrealizuje je Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Raciborza.

W poprzednich latach starostwo wyremontowało kilka fragmentów ulicy Mostowej, ale wciąż nietknięty pozostawał odcinek w okolicy wiaduktów kolejowych. Drogą tą codziennie podróżują tysiące osób dojeżdżających do zakładów na terenie osiedla, a także mieszkańcy i uczniowie. W ostatnich miesiącach nawierzchnia wyglądała fatalnie – przez lata była ona jedynie cząstkowo łatana, teraz czas na wymianę dywanika asfaltowego.

Przetarg na remont drogi wygrało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Raciborza, którego oferta opiewała na 365 tysięcy złotych. Po podpisaniu umowy firma będzie miała 30 dni na przeprowadzenie robót. Prace obejmą odcinek zaznaczony kolorem czerwonym:

5 KOMENTARZE

  1. Może warto byłoby pomyśleć o remoncie tego czegoś „drogopodobnego” w miejscowości Grabówka. Tam już jest MASAKRA. No ale po co, żaden Urzędnik tam nie jeździ to niech się lud martwi.

  2. A może tak w niektórych miejscach byłaby potrzebna wymiana, wzmocnienie podbudowy oraz wyczyszczenie rowów na poboczach nie wspominając o wyprofilowaniu drogi aby miało sens kładzenie nowego asfaltu przy obecnie zmieniających się wachaniach dob owych temperatur.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj