„Z daleka” na ekranie Dyskusyjnego Klubu Filmowego w kinie Twierdza

0

Kino Twierdza zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Dyskusyjnego Klubu Filmowego. W czwartek o godzinie 19 na dużym ekranie będzie można zobaczyć film „Z daleka ”.

Dyskusyjny Klub Filmowy to cykliczna propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Seanse odbywają się w każdy poniedziałek w kinie Chemik oraz w ostatni czwartek każdego miesiąca w kozielskim kinie Twierdza. DKF to starannie wyselekcjonowane filmy, którym towarzyszy niecodzienna atmosfera.

Opis filmu:

Armando (Alfredo Castro), zamożny pan w średnim wieku, wabi do swojego domu młodych chłopców. Nie chce ich dotykać, chce tylko obserwować z odległości, z daleka. Rytuał przerywa pewnego dnia niewłaściwy wybór „przedmiotu pożądania”. Elder (Luis Silva) jest niepokornym awanturnikiem, symbolem przemocy i homofobii, która kwitnie na „ulicach nędzy” w Caracas. Między mężczyznami rodzi się dziwna relacja, oparta początkowo na obrzydzeniu i niezdrowej fascynacji. Wspólne interesy zmuszają Eldera do odwiedzania Armando regularnie. Podczas tych wizyt niespodziewanie nawiązuje się między nimi intymna relacja. Demony Armando z przeszłości dają jednak o sobie znać, podczas gdy Elder angażuje się uczuciowo w tę relację.

 

Skomentuj