XI Bieg Koziołków: MOSiR wydłuża pierwszą turę zapisów i podaje termin rezerwowy imprezy

2

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu wydłuża zapisy do 11. edycji Biegu Koziołków.

Planowo pierwsza tura zapisów miała zakończyć się 10 kwietnia. Szalejąca trzecia fala pandemii nie daje jednak pewności, że bieg uda się poprowadzić w pierwotnie zakładanym terminie – 29 maja. Organizatorzy pozostają optymistami co do tego terminu, ale są również przygotowani na sytuację, w której sytuacja pandemiczna nie będzie pozwalała na przeprowadzenie zawodów w końcówce maja.

Jeśli tak by się stało, zaplanowano rezerwowy termin, którym jest 4 września. Z myślą o uczestnikach, którzy wciąż czekają na rozwój sytuacji wydłużono pierwszy termin rejestracji do 30 kwietnia. Wykupione pakiety będą obowiązywać zarówno w pierwszym terminie, jak i w przypadku przeniesienia biegu na wrzesień.

XI edycja Biegu Koziołków odbędzie się w Koźlu. Uczestnicy będą mieli do wyboru trasy o długości 5 bądź 10 kilometrów. Tradycyjnie organizator zaplanował też zawody dla dzieci i młodzieży.

2 KOMENTARZE

  1. Dajcie spokój z tymi zawodami,bieganie to bardzo kontuzjogenny sport. Kiedyś podsłuchałem rozmowę znanych biegaczy już na emeryturze. Rozmawiali o tym kto, kiedy i do jakiego lekarza idzie i co go boli.Myślę że sport to jest zdrowie,ale nie po takiej nawierzchni betonowo-asfaltowej.Życzę zdrówka wszystkim biegaczom.

Skomentuj