Wystrzał w bloku przy Wojska Polskiego. Ranny mężczyzna zabrany do szpitala

20

W sobotę około godz. 17 mieszkańcy bloku przy ulicy Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu usłyszeli huk. Jeden z lokatorów się postrzelił.

Na miejscu interweniowała policja i pogotowie. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, strzał oddano z broni palnej. Mężczyzna został ranny w głowę. Prawdopodobnie sam się postrzelił. Jego obrażenia są poważne. Został zabrany do szpitala.

Na chwilę obecną to jedyne informacje, które udało nam się zdobyć. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

20 KOMENTARZE

  1. Nie wiecie o kogo chodzi, to po co się odzywacie!!!!! Szlag mnie trafia na taką znieczulice!!! Chłopak nie był obcokrajowcem, a i takiemu nie życzy się śmierci!!! Zanim ktoś napisze takie durnoctwa, lepiej nich pomyśli dwa razy!!

  2. Straszne. No ale… moze w depresji byl, no i pozwolenie na bron, bo skad…
    „Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza”. Jak juz w bloakach strzelaja, to faktycznie robi sie groznie. Ja sobie moge postrzelac proca syna w cudze okna, albo fajnym kamieniem, by sie nie marnowal lezac.
    Wspolczucia dla rodziny.

  3. Pieprzycie głupoty! Az serce boli jeżeli ktoś ze znajomych lub rodziny przeczyta te komentarze… Dramat dla bliskich. Powinno się zablokować komentarze przy takich sytuacjach. Az nie chce sie wierzyć że ludzie potrafią być tacy obojętni na krzywdę innych. Ogarnijcie się i przestańcie pajacować.

Skomentuj