Występ zespołu Sztywny Pal Azji zakończył majówkę na kozielskiej wyspie. ZDJĘCIA

6

Mieszkańcy przez dwa dni brali udział w koncertach i animacjach na kozielskiej wyspie. Występ zespołu Sztywny Pal Azji zakończył majówkę w plenerze organizowaną przez Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.

W niedzielę odbyły się cztery koncerty oraz animacje dla dzieci i prezentacje sekcji artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury. Drugiego dnia majówki na wyspie zaprezentowali się artyści w przesłuchaniach konkursowych tegorocznej edycji Koz All Music Festiwal.

Na scenie wystąpiło pięć zespołów, z których wygrał Kosmodron. Dla zwycięzcy przewidziano 5 tysięcy złotych oraz zaproszenie do występu podczas Dni Kędzierzyna-Koźla. Dwudniową imprezę na terenie przystani Szkwał zakończył koncert zespołu Sztywny Pal Azji.

6 KOMENTARZE

  1. Wstyd pani prezydent… Ponad 50 tys. mieszkańców, a na imprezie kilkadziesiąt osób, większość obsługi… proszę wziąć przykład że Strzelec Opolskich lub innych lepszych niż KK miast….

  2. No jakie miasto i pani prezydent ze swoją świtą to taka też majówka a dni miasta proponuję koniecznie zorganizować na Skarbowej w Koźlu!

  3. Tak jak przypuszczałem! Wybór miejsca na otwarcie sezonu grillowego zwanego wielka majówką w k-k ograniczył się do dwóch dni i bardzo małej frekwencji z powodu braku dogodnego dojazdu i braku atrakcji. No cóż jakie miasto takie otwarcie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj