Wysokie zadymienie w wieżowcu przy ulicy Kosmonautów. Płonęły drzwi wejściowe do mieszkania

3

W nocy z piątku na sobotę operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie o wysokim zadymieniu na siódmym piętrze wieżowca przy ulicy Kosmonautów w Śródmieściu.

Na miejsce pilnie skierowano zastępy Państwowej Straży Pożarnej i policję. Po przybyciu służb okazało się, że płonęły drzwi do mieszkania położonego na pierwszym piętrze. Sąsiedzi, widząc pożar, natychmiastowo zareagowali i ugasili ogień.

Strażacy dostali się do mieszkania, którego drzwi wejściowe spłonęły. Okazało się, że wewnątrz nikogo nie ma. Niewykluczone, że doszło do podpalenia. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

3 KOMENTARZE

  1. Znowu podpalenie drzwi na tej samej ulicy. Milicja złapała owego „podpalacza. ” Widać źle trafili z wyliczanką „… na tego bęc.” Niech dalej próbują, może w końcu trafią.

  2. Powtórka. Kilka miesięcy temu taka sama historia. Milicjanci ujeli sprawców. I co? Dalej w mieście mozliwości mamy terorystów? Pomimo miejskiego monitoringu oraz wzorowo pracujących służb bezpieczeństwa. A wystarczy jeden dyżurny po słuzbie i są wyniki.

Skomentuj