Wysokie wynagrodzenia i dodatki na dojazdy do pracy. Eko-Okna rekrutują w Odrzańskich Ogrodach

17

Jeden z największych pracodawców w regionie wychodzi do kandydatów i organizuje spotkania poza siedzibą firmy. O nieszablonowym podejściu do rekrutacji opowiada Barbara Frankowicz, kierownik działu personalnego firmy Eko-Okna S.A.

– W Galerii Odrzańskie Ogrody powstało wyjątkowe stoisko, w którym podobno prowadzone są rozmowy rekrutacyjne?

– Zgadza się, od jakiegoś czasu EKO-Okna S.A, jeden z największych pracodawców w regionie, wychodzi do swoich kandydatów i organizuje spotkania rekrutacyjne poza siedzibą firmy. Był już Racibórz, Rybnik, Głubczyce, a teraz takie stoisko powstało właśnie w Kędzierzynie-Koźlu.

– Na jakie stanowiska są poszukiwani pracownicy i jak wygląda proces rekrutacji?

– W Odrzańskich Ogrodach znajduje się miejsce, w którym prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne. Przez cały tydzień w godzinach od 10.00 do 18.00 na pierwszym piętrze (w pobliżu kina Helios – red.) prowadzona jest rekrutacja m.in. na stanowiska produkcyjne oraz do działu utrzymania ruchu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przyjazd do siedziby naszej firmy dla wielu osób jest sporym wyzwaniem. Nie wszyscy dysponują samochodem. Są również takie osoby, które planują zmianę pracy, ale nie mogą wziąć dnia wolnego. Dlatego nie dość, że czekamy na nich w ich miejscu zamieszkania, to dodatkowo prowadzimy rozmowy nie tylko w godzinach porannych, ale także popołudniowych. Na spotkaniu nie wymaga się CV.

– Na jakie warunki mogą liczyć przyszli pracownicy?

– Mimo tego, że stanowisko firmy znajduje się w Odrzańskich Ogrodach zaledwie od kilku dni, to już wzbudza spore zainteresowanie. Firma oferuje bowiem bardzo dobre warunki płacy i pracy. Pracownicy produkcyjni już na start otrzymują 2,5 tys. zł netto, zaś pracownicy działu utrzymania ruchu od 2,8 tys. zł do nawet 4 tys. zł netto. Dodatkowo po okresie próbnym każdy pracownik otrzymuje premię uznaniową, a ci, którzy przejdą z innej firmy, mogą liczyć na bonus w formie premii w wysokości tysiąca złotych netto.

Co ważne, Eko-Okna oferuje dojazd autobusami pracowniczymi. Miesięczny koszt przejazdów to tylko 20 zł. Autobusy kursują także z Kędzierzyna-Koźla. Dodatkowo wprowadzony został specjalny dodatek do pensji w wysokości 500 zł netto dla osób, które muszą dojeżdżać do pracy co najmniej 40 kilometrów.

– Czy oprócz punktu w Odrzańskich Ogrodach można w jakiś inny sposób dowiedzieć się więcej na temat pracy w państwa firmie?

– Wizyta na stoisku w Kędzierzynie-Koźlu to oczywiście nie jedyna możliwość zatrudnienia się w firmie Eko-Okna. Równolegle prowadzona jest rekrutacja w siedzibie firmy. Zainteresowani mogą zadzwonić pod nr (32) 4153438 lub zgłosić się bezpośrednio do siedziby firmy w Kornicach.

Chciałbyś dopytać o warunki pracy w naszej firmie, a może już zdecydowałeś, że chcesz dołączyć do naszego zespołu? Daj się zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Teraz to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zapraszamy

Eko Okna
Ul. Spacerowa 4, Kornice
Tel. 32415 4338

Artykuł promocyjny

17 KOMENTARZE

 1. Był już Racibórz, Rybnik, Głubczyce a teraz Kędzierzyn-Koźle i dziwnym przypadkiem nadal szukają chętnych do pracy gdzie Pracownicy produkcyjni już na start otrzymują 2,5 tys. zł netto, zaś pracownicy działu utrzymania ruchu od 2,8 tys. zł do nawet 4 tys. zł netto…Ciekawe gdzie jest kruczek w tym wszystkim ukryty skoro nada szukają tych chętnych

 2. „Pracownicy produkcyjni już na start otrzymują 2,5 tys. zł netto, zaś pracownicy działu utrzymania ruchu od 2,8 tys. zł do nawet 4 tys. zł netto. Dodatkowo po okresie próbnym każdy pracownik otrzymuje premię uznaniową, a ci, którzy przejdą z innej firmy, mogą liczyć na bonus w formie premii w wysokości tysiąca złotych netto.”

  Ciekawe gdzie jest haczyk? Ciekawe gdzie są gwiazdki w umowie?
  „Nawet 4 tys. zł netto” przecież na nasz kraj to wcale niemały zarobek.

 3. Wypowie się jakiś pracownik tej firmy? Bo jeśli jakaś firma ciągle szuka pracowników a oni już ponad rok szukają ludzi to znaczy że rotacja też jest tam duża.
  Ktoś zdradzi jakie są warunki?

  • Firma ciągle się rozwija i buduje nowe hale produkcyjne, dlatego ciągle są poszukiwani pracownicy bo cały czas są tworzone nowe stanowiska pracy.

 4. Pojęcia nie macie o wielkości tej firmy. Azoty to dla was synonom potęgi. Ekookna niedługo zajmą większy obszar niż ta wytwórnia chemiczna.

 5. Nie rotacja tylko wielkość produkcji i rozwój firmy zmusza ich do szukania nowych pracowników. Mam tam znajomych którzy pracują w zawodzie kierowcy i nie narzekają…

 6. Ciągła rekrutacja jest spowodowana rozwojem Firmy, powstają kolejne hale więc jest potrzeba na ludzi. Na start jest 2500netto na produkcji. Nie ma haczyków. Wypowiada się pracownik

 7. Z tego co się orientuję to firma zatrudnia 4600 ludzi, stawiają dwie nowe hale i zatrudnienie dobije do 7 tysięcy pracowników. Zatrudniają do 50 r.ż. Nie wydaje mi się że jest jakiś haczyk, ponadto na karpia 550 zł i 1100 dla pracowników ze stażem ponad 2 lata oraz Mikołaj dla dzieci organizują.

 8. Nie bardzo rozumie tytuł artykułu…WYSOKIE PENSJE…przecież to pensje głodowe 2,5 tys złotych na rękę , za tyle to nawet ukraińcy nie chcą pracować…

 9. A w jakim systemie odbywa się praca ? jedna zmiana ? trzy zmiany ? czterobrygadówka ?
  Pensja na produkcji 2500 zł/netto na jedną zmianę moim zdaniem nie jest zła, ale na trzy zmiany to już marna nie mówiąc o czterobrygadówce.
  I jak jest ze zmianami w utrzymaniu ruchu ? te 4 000 zł/netto w utrzymaniu ruchu to dla kogo ? kierownik, majster, brygadzista, automatyk ? a zwykły mechanik 2800 zł/netto w czterobrygadówce, świątek piątek i niedziela ?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj