Wyprzedzał na łuku drogi i zjechał na czołówkę. Szczegóły śmiertelnego wypadku w Grabówce

9

Znamy wstępne ustalenia śledczych dotyczące wypadku, do którego doszło dziś (11.07.2019) na drodze między Bierawą a Grabówką.

W zdarzeniu uczestniczyły dwa motocykle i samochód osobowy. Jak informuje komisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji, wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania na łuku drogi.

Motocyklista jadący w kierunku Grabówki wyprzedzał drugi motocykl, którym podróżowały dwie osoby. Na łuku drogi mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z SUV-em marki Suzuki.

– Motocyklista siłą odrzutu uderzył w wyprzedzany motocykl. Niestety, mężczyzna zmarł na miejscu. Pasażer drugiego motocykla został zabrany śmigłowcem do szpitala. Z kolei drugiego motocyklistę zabrała karetka pogotowia – mówi komisarz Nakoneczna.

Na miejscu wciąż pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Ofiarą wypadku jest mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

9 KOMENTARZE

  1. Kolejny w ostatnim czasie co wyprzedza na podwójnej ciągłej i na łuku drogi😕.

    Ech, ludzie, ludzie. Nie szkoda wam WASZYCH rodzin?

  2. szkoda mi tych wszystkich niewinnych, a zarazem poszkodowanych

    Z wariata został kotlet mielony, nic się nie przyda na przeszczepy, powiedzcie mi moi drodzy, po co On żył?? Co on wniósł w istnienie Wszechświata?

    • A Ty co wnosisz w istnienie Wszechświata? Bo względem Ziemi jesteś kolejnym konsumentem który produkuje w ciągu swojego życia tony śmieci i wydycha masę dwutlenku węgla.

Skomentuj