Wypalał kable w kuchennym piecu wewnątrz mieszkania. Nocna interwencja służb na Pogorzelcu

7

W poniedziałek kilka minut przed północą służby ratunkowe interweniowały przy ulicy Piotra Skargi na Pogorzelcu. Osoba zgłaszająca interwencję zauważyła gęsty dym, wydobywający się z mieszkania.

Z uwagi na duże zadymienie, mundurowi podejrzewali pożar. Na miejsce skierowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. Po dotarciu na miejsce okazało się, że mieszkanie, z którego wydobywa się dym jest zamknięte. Strażacy siłowo dostali się do lokalu.

Sprawcą zamieszania był mężczyzna, który wypalał kable w kuchennym piecu wewnątrz mieszkania. Widząc służby powiedział, że spał. Szczegółowe okoliczności interwencji wyjaśnia policja. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Mundurowi przypominają, że spalanie odpadów stanowi naruszenie przepisów ochrony środowiska i jest wykroczeniem w myśl art. 191 ustawy o odpadach, za co grozi kara aresztu lub grzywny.

7 KOMENTARZE

  • PiS doprowadził już kraj do takiego stanu że taniej jest zapłacić 5 tys grzywny niż kupić za 9 tys węgiel na zimę, czego się spodziewać, teraz już może tylko trzeba kupić maseczki bo zima nie będzie się dało oddychać w mieście

   • Trol znowu szczytuje na forum. Przestań już się pogrążać tymi dyrdymałami. Stan to masz podgorączkowy. Naoglądał się antypolskiej pseudostacji i wylewa tu swoje frustracje.

     • Szczytuje trol platfusowski. Taki sam głąb kapuściany jak ty platczopie. Czytaj ze zrozumieniem a nie udajesz głupszego niż jesteś pampersie. Zmienić to sobie możesz kalesony bo kleks ci się rozlewa.

 1. No i wszystko jasne!!! Próba generalna przed sezonem zimowym, dzięki naszej kochanej władzy służby nie nadąża z wyjazdami do palących się kominów. Słyszałem na mieście że ludzie już segregują śmieci na te co się palą i nie palne. Brawo za decyzję odnośnie źródeł ciepła i wszelkiego opału.

Skomentuj