Wypadek z udziałem trzech samochodów osobowych. Cztery osoby zabrane do szpitala. ZDJĘCIA

2

W czwartek około godziny 5.30 doszło do groźnego wypadku na ulicy Wyspiańskiego w Kłodnicy. W wyniku zderzenia trzech aut poszkodowane zostały aż cztery osoby.

Do zdarzenia doszło na wjeździe do Kłodnicy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący citroenem 64-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla jadąc od ronda Milenijnego wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania samochodu marki kia picanto i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka kią cee’d, kierowaną przez 39-letniego mieszkańca naszego powiatu.

W wyniku zderzenia poszkodowane zostały aż cztery osoby. Do szpitala zabrany został pasażer citroena, kierujący i pasażer z kii cee’d oraz kierowca kii picanto. Sprawca zdarzenia wyszedł z niego bez szwanku. Na miejscu pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz jeden zastęp z OSP Kłodnica, policja i pogotowie. Przez kilkadziesiąt minut droga była całkowicie zablokowana, policjanci kierowali objazdem przez obwodnicę.

Foto: OSP Kłodnica

 

2 KOMENTARZE

  1. Staremu dziadowi tak się spieszyło… i oczywiście sprawca bez szwanku… Niby stary, a głupi… chyba miał świadomość jaka pogoda jest. Powinni dowalić mu taką karę, żeby komornik siadł. Oddać kase za samochody i duże odszkodowanie dla poszkodowanych. „Doświadczony” kierowca, więc powinien dawać przykład, tym bardziej powinni mu dowalić porządną karę. Niby jestem młodym kierowcą, ale w taką pogodę nigdy nie wykonałem takiego manewru.

Skomentuj