Wypadek w Blachowni. Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. Mężczyzna jest ranny

3

We wtorek około godz. 22 doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla na ulicy Przyjaźni w Blachowni.

Na miejscu interweniuje straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego. Motocyklista odniósł obrażenia. Karetka zabrała go do szpitala. Kobiecie, która kierowała autem, nic się nie stało. Na miejscu prowadzony jest ruch wahadłowy. Działania służb trwają.

3 KOMENTARZE

  1. Ciemno jak u murzyna w d… po czarnej kawie. Latarnie nie świecą już ponad 2 m-ce. Jak w tej wiosze ma być bezpiecznie. Niech TAURON usunie te atrapy, ktore udają latarnie. Mniej koszenia trawy obok tych „pomników”. Chodnika też nie ma. Czekamy na kolejny dramat. Życzę zdrowia poszkodowanym w tym wypadku
    A wlodarzom tego odcinka pozbycia się głupoty (niewykonalne !!!).

  2. Czy to nie aby jeden z tych ścigantów, którzy na Strzeleckiej tną 200 km/h i więcej? Ciekawe ile jechał w tym miejscu?

    • Podobne su-zukkkiii stawiał jakiś pajac na koło w centrum miasta na skrzyżowaniach aleji janka pawła. Na czerwonym świetle, w czasie normalnego ruchu drogowego. Taki popis moturzysty. Ale fajowo mu to wychodziło.. wszystkie dziołchy się gapiły. Za mną się tak nie gapią… ja tak nie umiem. Jeżdzę na moturach od 1994 roku, jak mialem 17 lat. Dalej zyje I CO SEZON SE JEŻDZE. obym nie spotkał zadnego durnia. Ani w aucie ani na motorze. Daj dalej boże.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj