Wypadek w Blachowni. Nietrzeźwy mężczyzna potrącony przez osobówkę

4

Wczoraj po godzinie 20 doszło do groźnie wyglądającego wypadku w Blachowni. 54-letni mężczyzna wszedł w niedozwolonym miejscu na jezdnię i został potrącony przez samochód osobowy. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Za kierownicą osobowego citroena siedziała 21-latka. Kobieta nie zdołała zareagować, gdy nietrzeźwy 54-latek wtargnął na jezdnię. Siła uderzenia była na tyle duża, że mężczyzna doznał kilku złamań. Poszkodowany został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia 54-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

4 KOMENTARZE

  1. No to mamy pierwszą osobę poszkodowaną przez objazd !!!! Był pijany ok…
    Ale i tak przejście przez prawdziwe pasy od czasu objazdu graniczy z cudem !!!! Brawo Pani Prezydent !Oby szybko wakacje przyszły !!!Na osiedlu Blachownia jest ograniczenie prędkości do 40 km/h Kto tego przestrzega ! Dlaczego nie ma informatora prędkości jak na ul. Wyspiańskiego ?
    Gdzie tymczasowa sygnalizacja na przejściu obok szkoły? Rozliczymy władzę na jesień !!!

    • Faktycznie ofiarą objazdu, w sobotę po 20 kiedy ruch samochodowy jest niewielki. Biedak, wlewali mu siłą alkohol do gardła pod żabką 10 metrów dalej i tak szybko uciekał ze auta nie zauważył. ..

  2. Czyli w normalnym mieście na ulicach gdzie jest informator … władza połączona jest z NASA?Ha ha ;-) To dla takich jak TY ,którzy znają cyfry od 80 w górę !

Skomentuj