Wypadek na ulicy Brzechwy. Droga z Kuźniczek do Cisowej jest całkowicie zablokowana

24

W niedzielę po godzinie 19:30 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ulicę Brzechwy, gdzie doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło kilkaset metrów przed wjazdem do Cisowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem, najechała na zaśnieżone pobocze, następnie straciła panowanie nad pojazdem i czołowo uderzyła w nadjeżdżającego nissana. Siła uderzenia była tak duża, że opel wylądował w rowie.

Na miejscu pracuje policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku zdarzenia, ranne zostały dwie osoby – kierująca oplem, która została przebadana na miejscu oraz pasażer nissana, który zabrany został do szpitala. Droga na czas prowadzenia działań była nieprzejezdna.

24 KOMENTARZE

 1. Seba -ty jesteś głupi, czy takiego udajesz. Co ma kobieta do wypadku? Brawura, nadmierna prędkość, to są powody wypadków, a nie pani prezydent -za to ze jesteś idiotą też prezydent odpowiada?

 2. Panie „redaktorku” proszę poszukać w internecie co oznacza pojęcie zderzenie czołowe, a potem proponuje przyjrzeć się zdjęciom i nie pisać bzdur oraz nie wprowadzać czytelników w błąd, takie są właśnie rzetelne informacje.

 3. Kryminał dla projektanta tej drogi i odbiorcy.
  Wąska jak ścieżka rowerowa z półmetrowymi krawężnikami.
  „modernizacja” miasta postępuje.

 4. Czy ty jestes normalny?Czyli Rafale co panią S obchodzi odśniezanie , przeciez to kobieta.Lepiej licytowac koszulki dla Owsiaka.Nie mówię,ze Sabina ma z łopatą latać,ale to jej miasto, pomyśl troszeczke,jak mowi jej koleś z Warszawy.Bierze kasę za kierowanie miastem,niech kieruje.Mi to wisi czy on poleci z łopatą i piachem ,czy jej akolici.Są sluzby, podnoszą ceny sług.A snieg swoje.

  • Sebo, dlatego jesteś taki sfrustrowany, bo Ci wisi. Może byś tak do lekarza się udał? A może się wstydzisz, że w tym wieku a takie wielkie problemy. To może spróbujesz tabletki reklamowanej w telewizorni, właśnie dla takich jak Ty. Dla takich którym wisi.

 5. Bardzo mi się podobają „wyrazy”😨 jakie dzisiaj kierują mieszkańcy K-Koźla pod adresem kierowniczki😕 miasta.
  Ten zaskakujący śnieg w lutym okazał się kolejną ŚWIETNĄ okazją do promocji pani kierowniczki. Ale żeby AŻ TAKIE BLUZGI?!😨

  Przy takich wyrazach to NAWET Lempart wymięka😨

  • Ja rano jechałem za 2 pługami, a 2 widziałem na innych drogach, z czym problem?? A nie przyjechali na Twoje osiedle, na moje wyobraź sobie też i to też wina Tuska.
   Aaaa i w radiu lecą dziś reklamy Audi, co za problem wziąć kredyt i nie martwić się pogodą, rząd polski już ma auta 4×4.

 6. Ta droga była bezpieczniejsza przed tzw. modernizacją Brak bezpiecznego pobocza, głębokie rowy i dopełniające całości wysokie krawężniki w środku lasu. Każdego kto tędy nie jeździ systematycznie ten bubel drogowy może boleśnie zaskoczyć tym bardziej, że teraz niczego nie widać pod śniegiem.

  • Krawężniki celowo są takie żeby pieszych i rowerzystów chronić, droga celowo jest wąska żeby wolno jeździć a ze idiotów nie brakuje to cóż.

 7. Dzisiaj też bym skasował nauce jazdy plecki,bo jakiś debilny instruktor w ostatnim momencie zachamował auto gdyż pojawiło mu się pomarańczowe światło.Zapomniał jednak że za nim jedzie rząd aut .Gdyby nie mój refleks połowy auta by nie miał,a kursant już nigdy by za kółkiem nie siadł ze strachu.Na drodze zawsze trzeba mieć oczy wokoło głowy i często trzeba przewidywać różne sytuacje(bo nigdy nie wiadomo co za aparat siedzi za kółkiem w innym pojeździe)

 8. Krawężniki stanowią zagrożenie chociażby wtedy gdy są zasypane śniegiem lub podczas deszczu i nie powinno ich tutaj być. W razie przypadkowego najechania lecisz wysoko razem z samochodem i stanowisz poważne zagrożenie dla wszystkich. Prędkość na drodze regulują odpowiednie przepisy a nie szerokość drogi. Pieszych i rowerzystów można chronić innymi sposobami a na idiotę na drodze lepiej nigdy nie trafić.

Skomentuj