Wypadek na obwodnicy. Skuter wjechał w samochód, który zatrzymał się przed przejściem

13

W poniedziałek około godz. 20 doszło do wypadku z udziałem skutera i auta osobowego na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla – przed przejściem dla pieszych w rejonie wiaduktu.

Na miejscu interweniuje straż pożarna, policja i pogotowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zderzenia doszło, gdy bmw zatrzymało się przed przejściem dla pieszych, wtedy uderzył w nie jadący z tyłu skuter.

Poszkodowany motocyklista, mężczyzna w średnim wieku, jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się jednym pasem.

Aktualizacja: mężczyzna kierujący skuterem został zabrany do szpitala.

13 KOMENTARZE

  1. Brawo dla tumanów i baranów które myślą że są świętymi krowami i mogą na przejścia wchodzić z rozpędu, rok szkolny się zaczyna, wypadków będzie coraz więcej, brawo za nowe przepisy.

    • Ty gościu chyba jesteś odmóżdżony. (…Brawo dla tumanów i baranów które myślą że są świętymi krowami…)
      brawo tobie za kretynizm i samolubstwo. Co bałwanie nigdy nie jesteś pieszym ? To właśnie tacy durnie zasiadają za kółko i myślą że jak są w blaszanej puszcze to im wszystko wolno. Co tam inni uczestnicy ruchu w tym piesi… Tacy jak ty z takim podejściem nie powinni jeździć po drogach publicznych. Jakby więcej ludzi inaczej w porównaniu do ciebie myślało to by było mniej wypadków.

  2. Szkoda hamów, gum, paliwka i zwiększać ślad węglowy w atmosferze. Pieszemu łatwiej jest się zatrzymać, przepuścić samochód i ponownie ruszyć do celu. Dzięki krzywoustemu mamy przymus zatrzymywania się przed każdym przejściem, na które jakaś krowa w tym momencie włazi.

Skomentuj