Wypadek na Mostowej. Po zderzeniu dwóch osobówek jeden z pojazdów uderzył w rowerzystkę. ZDJĘCIA

10

W środę po godzinie 7.30 doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz rowerzystki.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Mostowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że na zjeździe za czterema mostami w kierunku zakładów 18-letni kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, który wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego opla. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów wpadł jeszcze na rowerzystkę jadącą po ścieżce.

Na czas prowadzenia akcji droga została zablokowana. W wyniku zderzenia poszkodowana została 58-letnia rowerzystka oraz 52-letnia kierująca oplem. Obie kobiety zostały zabrane do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

10 KOMENTARZE

    • „Gówniarze” też mogą i powinni jeździć. Jednak ten najprawdopodobniej mocno zapie….ał. A to powinno być napiętnowane, nagłaśniane i bardzo dotkliwie karane! Kary powinny iść w tysiące złotych, wówczas wielu odechciałoby się urządzać wyścigi.

    • Jeb**j sie w łeb.
      TAKIEJ MASZYNY? xd
      jakiej maszyny? toż to szrot i tyle jest, nawet 1.0 mógł zrobić o wiele więcej więc proszę klej się tam

Skomentuj