Wypadek na moście w Koźlu. Audi staranowało barierki i zawisło nad rzeką

9

Groźne zdarzenie drogowe w Koźlu. Około godz. 16 na moście Ludwikowskiego audi uderzyło w barierki i zawisło nad krawędzią.

Na miejscu interweniują strażacy i policjanci. Audi zostało już ściągnięte na jezdnię. Kierowca samochodu miał tłumaczyć, że stracił panowanie nad pojazdem, gdy próbował uniknąć zderzenia z innym pojazdem. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. W najbliższym czasie na okolicach mostu mogą występować utrudnienia w ruchu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, sprawca został ukarany mandatem.

9 KOMENTARZE

  1. Po skutkach widać, że d…bil jechał za szybko. Skąd się bierze tylu matołów? Codziennie jeżdżę tym mostem i naprawdę przy normalnej jeździe trudno o takie zdarzenie.

  2. Pewnie biznesmem rozmawiał przez komórkę kupuje auto za 300tys i nie wie ze ma zestaw bluetooth :( Dzisiaj taka jedna dama tez przez komóreczke rozmawiała jak zjeżdżała z ronda w Renskiej Wsi ale miała więcej szczęścia niż rozumu bo najechała na krawężnik i odbiła się od niego dobrze ze nikt z przeciwka nie jechał. Ludzie opanujcie się czyż są ważniejsze sprawy od waszego życia i zdrowia -co może być bardziej ważne od życia nie rozmawiajcie przez telefon podczas jazdy jak nie macie zestawu głośnomówiącego !!!

  3. Typowa polaczkowatość, ktoś w dobrym aucie nie zdechł za karę, że nie jeździ cyfrą, to trzeba mu pojechać, że jest baranem i matołem. To świadczy o Was biedaki cebulaki.

  4. Widać w Polsce dalej mamy ogromne kompleksy, samochód u nas dalej jest traktowany jak mieszkanie czy dom. To niestety szybko się nie zmieni więc nawet nie chcę mi się o tym pisać, ale co do wypadku to niestey kiepski kierowca+dobry samochód = wypadek. Fałszywe poczucie bezpieczeństwa we wszystkie systemy bezpieczeństwa usypia czujność kierowcy.

Skomentuj