Wypadek na głównej drodze w Reńskiej Wsi. Ciężarówka potrąciła kobietę. ZDJĘCIA

9

W środę, 1 kwietnia przed godziną 7 w Reńskiej Wsi doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego volvo oraz pieszej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że ciężarowe volvo potrąciło około kobietę w średnim wieku, która szła prowadząc rower. Poszkodowana wpadła pod ciężarówkę, skąd wyciągnęli ją strażacy. Do zdarzenia doszło w centrum wsi, na wysokości sklepu Delikatesy. W chwili potrącenia piesza nie znajdowała się na pasach.

Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala. Na czas prowadzenia akcji droga była całkowicie zablokowana, po kilkunastu minutach jeden z pasów został odblokowany. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 

9 KOMENTARZE

  1. Ja tego nie rozumiem. Za grube miliony zbudowano obwodnicę-łącznik pozwalającą ominąć Reńską Wieś a nadal zezwala się na ruch ciężarówek przez środek wsi. Powinny być ustawione znaki zakazu ruchu ciężarówek z wyjątkiem miejscowych lub posiadających stosowne zezwolenie Wójta.
    I po ptokach.

  2. Policja – organ państwa rePiSyjnego zajęta śledzeniem koronakuracjuszy. Na drogach hulaj dusza, piekła nie ma. Czy wy polaczki musicie w gruzach po Turku tak zapierniczać? Wyszedłem na ten polski świat udałem się na luksusowe zakupy do delikatesów, zabrakło mi marokańskich truskawek i francuskiego szampana, z góry założyłem że w mieście możliwości nie uda mi się zaopatrzyć. To jak wy jeździcie to dramat. PO co się tak spieszycie, chcecie się zaPiSać na klepsydrach? Nie żebym się o was troszczył, ale martwię się o drzewa przydrożne, sarenki i jeże, to jest dla mnie najważniejsze. Ja sobie przeżyję w 2tonowym samochodzie ale składak czy skoda i auta na F mogą mieć problem.

Skomentuj