Wypadek na dk 45. Podczas wyprzedzania zahaczyła o ciężarówkę i wpadła do rowu. ZDJĘCIA

0
Foto: OSP Polska Cerekiew

Służby ratownicze interweniowały dziś na drodze krajowej nr 45. Kierująca osobowym fiatem 29-latka nie zachowała ostrożności podczas manewru wyprzedzania i zakończyła podróż w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 9 na wysokości zjazdu w kierunku Witosławic. Kierująca fiatem uno 29-letnia kobieta, jadąc od strony Raciborza wyprzedzała samochód ciężarowy iveco.

– Kierująca nie zachowała należytej ostrożności i otarła się o bok ciężarówki, odbijając się od niej. Po chwili jej pojazd wylądował w rowie – relacjonuje mł. asp. Małgorzata Cisowska z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Na szczęście kobieta zdołała o własnych siłach opuścić uszkodzony pojazd. Poszkodowana z niegroźnymi obrażeniami została oddana pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego.

Na czas prowadzenia akcji droga krajowa nr 45 była zamknięta w obu kierunkach. W działaniach uczestniczyły cztery zastępy straży pożarnej, w tym jeden wóz OSP, policja oraz pogotowie ratunkowe. 29-letnia mieszkanka województwa śląskiego został ukarana mandatem w wysokości 300 złotych.

Foto: OSP Polska Cerekiew/własne

wypadek na drodze krajowej nr 45 wypadek na drodze krajowej nr 45

wypadek na drodze krajowej nr 45 wypadek na drodze krajowej nr 45 wypadek na drodze krajowej nr 45 wypadek na drodze krajowej nr 45 wypadek na drodze krajowej nr 45

wypadek na drodze krajowej nr 45 wypadek na drodze krajowej nr 45

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj