Tir spadł ze skarpy i rozbił się na polu. Wypadek na drodze krajowej

10

W poniedziałek około godz. 16 kierowca ciężarówki jadący drogą krajową nr 38 w Pawłowiczkach stracił panowanie nad kierownicą, spadł ze skarpy i rozbił się na polu.

Do wypadku doszło na wyjeździe z Pawłowiczek w stronę Ucieszkowa. Kierowca ciężarówki na gdańskich numerach rejestracyjnych, obywatel Rosji, najpierw zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie spadł ze skarpy. Ciężarówka przewróciła się. 53-latek miał tłumaczyć, że próbował ominąć zwierzę, które wybiegło na jezdnię. Nic mu się nie stało. Był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Na miejscu pracowali strażacy i policjanci. Na czas wyciągania ciężarówki mogą występować utrudnienia w ruchu.

10 KOMENTARZE

  1. No nie stety ale jeżdżąc po Polsce śmiem zauważyć że kierowcy ( większości ) TIR to najgorsi kierowcy w ogóle się nie patyczkują ale przekraczając granice kraju np do Niemiec tam jadą wzorowo. Jak to jest?

    • Do ~Misiek~, a jakimi „dobrymi” kierowcami są co niektórzy polscy kierowcy samochodów osobowych?, jeśli powodują mnóstwo wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Nie bądź hipokrytą że to tylko kierowcy tirów są be!, najlepszym przykładem jest wypadek na Słowacji w którym brało udział trzech polskich kierowców (rajdowców), jechali swoimi pojazdami jak idioci, zabili niewinnego ojca. Pomyśl zanim coś napiszesz, każdy mądry w gębie ,a jak przyjdzie co do czego to staje się „maluczki”.

  2. Tak to jest że w Niemczech mandaty są płatne w € i to po kilka a nawet kilkadziśiąt setek!Ot to cała tajemnica poprawnej jazdy kierowców na terenie Niemiec!

Skomentuj