„Wynik w pierwszej turze to ogromny sukces Andrzeja Dudy”. Poseł Katarzyna Czochara gościem Studia KK24.pl

38

Po bardzo długiej kampanii wyborczej Polacy wreszcie poszli do urn. Urzędujący prezydent Andrzej Duda zdecydowanie wygrał pierwszą turę głosowania, co według poseł Prawa i Sprawiedliwości Katarzyny Czochary jest ogromnym sukcesem. Jak mówi w Studiu KK24.pl, nie ma wątpliwości, że również druga tura będzie należeć do Dudy:

 

38 KOMENTARZE

 1. co to za tekst w artykule:,,Andrzej Duda zdecydowanie wygrał pierwszą turę głosowania, co według poseł Prawa i Sprawiedliwości Katarzyny Czochary jest ogromnym sukcesem.,,
  To jest ewidentny sukces szczególnie w opolskim.z faktami się nie dyskutuje. nie przechodzi przez gardło redaktorkowi?
  kk24powina być apolityczna.!!

 2. Mimo obrzydliwej kampanii w TVP-szczujnia. Mimo milionom ze spółek Skarbu Państwa…mimo oszustw w komisjach.ok500. i wszystkie na korzyść Dudy. utrudnienia za granicą. wynik dupy nie urywa. A młodzież nie zrozumiała do końca że tu nie chodzi o to kto będzie siedział w pałacu przez 5 lat…………… ALE O TO JAKA POLSKA BEDZIE ZA 20 LAT…

 3. p posel przeniosla sie do KK , w Prudniku z kad sie wywodzi duzo „obiecala” i jakos nie zrealizowala obietnic, a Prudnik pamieta!!

  • Chłopku Roztropku, powiat prudnicki, a w szczególności Moszczanka, czerpią pełnymi garściami z posłowania pani poseł Czochary. A drugie miasto Opolszczyzny nie ma ani posła, ani senatora, wywodzących się z naszego powiatu.

    • @z K-K a ty umiesz liczyć, jeżeli nie to ci przypominam, że w 2015r pan Peczkis otrzymał 25 508 głosów, natomiast w 2019r Pan Tomaszek otrzymał 47 230 głosów. Z tego jasno widać, że Pan Tomaszek pozyskał prawie 22 tysiące wyborców, które w 2015 roku głosowało na innego kandydata niż pan Peczkis.Tu nie ma co dywagować trzeba to wziąć na klatę jak na prawdziwego mężczyznę przystało, a nie biadolić, pisać anonimy, robić świństwo za świństwem, przypisywać czyjeś zasługi SOBIE- nic nie robiąc trzymając tylko ręce w kieszeni.

     • do@z K-K Kłamiesz bezczelnie w 2015 roku było 7 kandydatów na senatora z naszego okręgu, a teraz w 2019 tyko dwóch. Policz sobie gamoniu i nie przeinaczaj faktów. Przy siedmiu konkurentach 25 508 głosów Peczkisa to większy sukces niż 47 230 przy jednym konkurencie jakiego miał Tomaszek. POkemony potrafią kłamać.

 4. Zaciśnięte wąskie usta: Wąskie i zaciśnięte usta są oznaką nadmiernego spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego i zaburzeń pracy woreczka żółciowego, wątroby, nerek. Jeśli usta są ogólnie małe i zaciśnięte mogą wszak świadczyć o skłonnościach do egocentryzmu i nadmiernej kontroli nad całym otoczeniem.

  • Marlenko od Ryśka czy Andrzejka największym zaufaniem w wyborach parlamentarnych AD’2019 mieszkańcy powiatu K-K obdarzyli Panią Poseł Porowską oddając 4050 głosów co stanowi 10,88%, Pan Poseł Kowalski otrzymał 2196 głosów co stanowi 5,99% natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Pani Poseł Czochara , której kredyt zaufania dało 1531 wyborców, co stanowi 4,11%.
   Obecnie trzeba zakasać mocno rękawy mości państwo i wziąć się ostro do ROBOTY, tak właśnie do ROBOTY.
   Na podsumowanie kampanii prezydenckiej przyjdzie czas w poniedziałek 13 lipca roku pańskiego 2020r.

 5. o pani poseł z PISu usłyszałem niedawno, więc prosimy o przedstawienie w wywiadzie co chce zrobić dla naszego regionu, a jeśli chodzi o wygraną Dudy tak znakomicie, ale w KK to napewno nie zasługa lokalnych posłów PIS, którzy są mniej niż przeciętni

  • A czy przyjedzie Anżej zwany długopisem? Już twierdził, że odwiedził wszystkie powiaty, no ale jeśli mówił prawdę, to już tu był i nie musi przyjeżdżać krzyczeć.

 6. „Czucie i wiara silniej mówi do mnie niż mędrca szkiełko i oko” Adam Mickiewicz.
  Myślę, że nie tylko Polska stoi przed tym dylematem.
  Tradycja i nowoczesność. Duda i Trzaskowski.
  Ja wybieram Tradycję.

Skomentuj