Wymiana sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu obwodnicy z alejami Jana Pawła II i Lisa. Będą utrudnienia

5

Sygnalizacja świetlna na jednym z największych skrzyżowań w Kędzierzynie-Koźlu do wymiany. Prace rozpoczną się wkrótce. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Od poniedziałku 22 sierpnia rozpoczynają się prace związane z wymianą sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu DK40 w Kędzierzynie – Koźlu (skrzyżowanie Alei Jana Pawła II oraz Alei Armii Krajowej z  Aleją Lisa). Prace mają związek z montażem nowego wysięgnika sygnalizacyjnego sygnalizacji świetlnej zlokalizowanej na tym skrzyżowaniu. W poniedziałek 22.08.2022 nastąpi demontaż istniejącego słupa sygnalizacji oraz wykonanie fundamentu na wyspie kanalizującej ruch pod nowy słup. Podczas demontażu jak i montażu chwilowo wstrzymany zostanie ruch na dojeździe do skrzyżowania od strony ronda Grunwaldzkiego. Dodatkowo mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu pieszych w obrębie tego skrzyżowania.

W związku z pracami sygnalizacja będzie wyłączona na całym skrzyżowaniu od godzin popołudniowych w poniedziałek 22.08. do piątku 26.08.

5 KOMENTARZE

  1. A co się dzieje na Damrota? Tam cała nawierzchnia nadaje się do wymiany, a oni pofrezowali kilkanaście miejsc i będą placki sadzić? Kto to wymyślił? To samo tylko bez frezowania na dojeździe do Azot od strony Starego Koźla, pod mostami dziury za mostami dziury. Nie ma mądrego żeby się tym zajął?

  2. A czy nie można by najpierw wykopać i wylać nowe fundamenty, a jak porządnie wyschnie przełożyć instalację i postawić nowe słupy. Czy u nas wszystko musi być robione na odpieprz?

  3. Ech… gdyby tak wykonawca wpadł na pomysł, żeby umieścić dodatkowe światła 1,5, tak jak to jest w niektórych innych miastach. nad ziemią. Żeby pierwszy kierowca w kolejce na światłach nie musiał zadzierać głowy, zwłaszcza pod słońce.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj