Wyjątkowa noc saunowa w Wodnym oKKu. Można skorzystać z jacuzzi pod gwiazdami

8

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu organizuje kolejny nocny seans saunowy w Wodnym oKKu.

Tym razem MOSiR zaprasza na wakacyjną noc saunową. Wydarzenie rozpocznie się już jutro (sobota, 23 lipca) o godzinie 21 i potrwa aż sześć godzin. W tym czasie uczestnicy będą mogli skorzystać z sześciu seansów prowadzonych przez troje saunamistrzów.

Między 22 a północą można będzie skorzystać z niecki wypływowej basenu oraz jacuzzi na zewnątrz. Wejściówki w cenie 95 złotych od osoby są do nabycia w kasie strefy saun Wodnego oKKa, można je taż nabyć płacąc blikiem  503 401 427 w godz. 15.00-22.00.

8 KOMENTARZE

  1. Do wiadomości wszystkich zainteresowanych: to JA będę napędzać to dżakuzi czy tam dżakuzę. W sposób naturalny! Już gar grochówy 30-litrowy z moim mężem emerytem jemy od trzech dni. Na szczęście dostaje wyższą emeryturę, więc nas stać!

  2. a nowosiel to kurtyny wodne to w grudniu wyciągnie z piwnicy czy czeka aż będzie +90 w cieniu?? czy znowu nie wie co się w jej mieście dzieje??

    • A ja widziałem w niedalekich Czechach kurtyny wodne uruchamiane indywidualnie przy pomocy smartfona. Odpłatnie. Polactwo natomiast wszystko chce za frico. Mało tego drą japy dlaczego nie ma kurtyn, przecież im się należy. Jak bombelkowi pińsetka.

  3. A czy będą księża ?
    Chętnie wpadłbym pogadać o strategii PiS, sojuszu władzy i polskiego kościoła oraz naszej wspólnej przyszłości. Jest co omawiać, czytałem, że opolscy mają swoją ulubioną saunę…

  4. Kurtyny wyciągnie się poten, niech dzieci pieką i duszą się w domach. Jakby na każdym placu zabaw była kurtyna albo choć porządny zraszacz dzieciaki nie siedziały by przed tv czy kompem tylko szalały by przy tej temperaturze na placach zabaw tapla jąć się w wodzie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj