Wygrał aukcję starostwa na rzecz WOŚP. Teraz zabrał rodzinę z Francji na wycieczkę po Odrze

8

W tym roku kędzierzyńskie starostwo ponownie grało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania podczas styczniowej aukcji był prywatny rejs z przystani „Szkwał” w Koźlu po Odrze.

O rejs internauci walczyli właściwie do ostatnich chwil, najwyższą kwotę zaproponował nasz mieszkaniec, który postanowił sprawić rodzinie z Francji niespodziankę i niedawno zabrał ich na wyprawę.

Uczestnicy przepłynęli przez zabytkową kozielską śluzę i wpłynęli do kompleksu basenów portowych. Do tego przez cały czas towarzyszył im bosman przystani, który zdradził wiele ciekawych historii związanych z tymi miejscami.

– Odra jest bardzo ładna, cieszę się bardzo, to była wspaniała przygoda. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć miasto i Odrę wprost z rzeki – relacjonuje Roman Kojzar.

W pakiecie aukcyjnym były też specjalne przewodniki po powiecie, a także garść upominków wprost ze starostwa powiatowego.

Źródło: starostwo powiatowe 

8 KOMENTARZE

  1. Ale co to wnosi w życie mieszkańca Koziołkowa, ten ogórkowy news?? Prywatny rejs to prywatna sprawa. Czym tu się chwalić?? Rodziną z F czy wpłaconą kasą za rejs? Nawet nie podaliście, ile gość wpłacił.

Skomentuj